Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    lubleen
    Posty
    240
    Na platformie Full Tilt Poker trwają już satelitki do MP FTP (codziennie o godzinie 20.25). Lubelski turniej eliminacyjny rozpocznie się 29 maja o godzinie 13 w klubie Basketon na lubelskim Globusie. Więcej szczegółów pod linkiem http://www.fulltiltpoker.com/pl/poli...mpionship-2010

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1
    Czytam ten regulamin i czytam ale mam jeszcze takie pytanie. Właściwie to chce się upewnić. Czy jak szczęśliwie uda mi się przebrnąć przez eliminacje o-line i dostane się do Lublina, to czy później będę mógł jeszcze startować w innych eliminacjach regionalnych, jeśli do takowych uda mi się jeszcze w późniejszym czasie dostać?

  3. #3
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    18
    Niedawno się zakwalifikowałem - nie mogłem znaleźć nigdzie info o turku (mail także nie przyszedł)
    Na szczęście widzę że tutaj jest to i owo

    Jeżeli już się zarejestrowałem do turnieju w Lublinie przez ftp to jest pewne że zagram? czy muszę czekać na jakieś potwierdzenie na poczcie?
    pozdro

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    10
    Co do regulaminu i ilości turnieji live w jakich będziesz mógł zagrać to docelowo mają to być 3 turnieje.

    Póki co nie ma tego jeszcze w regulaminie, ale ma się znaleźć lada dzień.

  5. #5
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    18
    Dzięki.

    To jak byś wiedział co i jak - to bym był wdzięczny jak byś tutaj poinformował.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez Karooluch Zobacz posta
    Co do regulaminu i ilości turnieji live w jakich będziesz mógł zagrać to docelowo mają to być 3 turnieje.

    Póki co nie ma tego jeszcze w regulaminie, ale ma się znaleźć lada dzień.
    Skąd taka informacja ?

    Cytat Zamieszczone przez srocky Zobacz posta
    Na platformie Full Tilt Poker trwają już satelitki do MP FTP (codziennie o godzinie 20.25). Lubelski turniej eliminacyjny rozpocznie się 29 maja o godzinie 13 w klubie Basketon na lubelskim Globusie. Więcej szczegółów pod linkiem http://www.fulltiltpoker.com/pl/poli...mpionship-2010
    Daleko jest ten klub Basketon od dworca pkp ? moze jakies wskazówki jak dojechac . Osobiscie nie znam w ogole lublina

  7. #7
    Daleko ze dworca wszedzie jest daleko komunikacją miejską MPK -tylko nie orientuje się jakie linie tam jezdza ale to w necie mozna sprawdzic i zeby dotrzec w okolice ul Zana bo stad juz blisko ... mam nadzieje ze nic nie pomylilem

  8. #8
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    18
    Mam nadzieję że jakoś trafię

    Do soboty

  9. #9
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    18
    Jakby ktoś miał zdjęcia z tego turka to niech zapoda ;D