Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: HU na FTP

  1. #21
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Lol, akurat większość wypowiedzi jest na temat, ale ty niestety nie potrafisz tego zrozumieć, choć podobno jesteś nieomylny i pewnie wszech mądry.
    Tyle z mojej strony, sorry za off topic
    Proponuje zamknąć temat, bo w tym miejscu kończy sie istotna dla niego część.

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez pretorian85 Zobacz posta
    Ostatnia wypowiedź w tym temacie - żenada panowie... żenada. Od początku mówię - tak się zajebiście dostosowali, że od pierwszej do ostatniej ręki grali to samo zaczynając od fazy shortstacka. Ale w ogóle nie o tym pisałem. Skoro nikt nie czyta i nikt już w temacie nie pisze to proponuję moderatorowi jakiemuś aby temat zamknął. Pół sensownego zdania nie padło więc w sumie możnaby to spokojnie usunąć, bo wstyd to na forum trzymać. Chcecie to piszcie sobie dalej i bawcie się dobrze Pouczajcie wszystkich dookoła o sławni pokerzyści! Co ja biedny bez was bym począł? Życzę miłej zabawy w pisaniu o niczym...
    Mnożysz te posty a dalej nie wiadomo o co ci chodzi. Nie pokusiłeś się nawet o zamieszczenie przykładowej ręki czy hh żeby sensownie przedstawić problem. Powinieneś się zająć polityką.

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Czemu idiotyczną strategię skoro okazała się skuteczna?

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    Cytat Zamieszczone przez pretorian85 Zobacz posta
    żenada panowie... żenada
    jedyna żenua to takie, kolego, ze strzelasz focha jak panienka, bo nikt nie mowi tego co chcesz uslyszec. ze zajebisty jestes, ze git grasz, ze czujesz game flow, ze Ty grasz optimum, a koles z wyjebanym roi farci.
    sam zaczynasz wątek a pozniej , wielce niezrozumiany geniusz sie oburzasz...
    please, pokory troche, bo ŻENUA. jak ty to mowisz. kolego.

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    352
    Cytat Zamieszczone przez pretorian85 Zobacz posta
    Pytam tylko skąd się nagle wziął boom na jakąś idiotyczną strategię - tyle...
    90% wygrywajacych graczy na srednich i wysokich stawkach tak gra. agresja jest jedna z podstawowych rzeczy w HU SNG. dziwisz sie calla z Q5 bez pozycji?? a co przy blindach np. 15/30 i stackach 2k wszyscy bez pozycji czekaja tylko na JJ+?

  6. #26
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Poza tym Q5 to karta z potencjałem. W 90% przypadków będziemy mieli drawy na strita.

  7. #27
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Oczywiście to powyżej to żarcik nie najwyższych lotów.
    Przedmówcy mowią ci co i jak Pretorianin, "bierz kajecik i notuj", na końcu powiedz dziękuję .

  8. #28
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez pretorian85 Zobacz posta
    Szkoda, ze odpowiedziałeś nie czytając w ogóle, albo nie czytając ze zrozumieniem. Zawsze znaczy zawsze - grałem z kolesiami HU po około 30min i zawsze to zawsze...
    przyblizeles mi to pojecie wiecznosc

    no i naturalnie... zauroczyla mnie twoja historia