Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: HU na FTP

  1. #11
    Dziękuję za wypowiedzi na temat pisane ładną polszczyzną... Dawno takiej żenady na żadnym forum nie widziałem. Pozdrawiam!

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    ?

  3. #13
    ? Na więcej cię nie stać? Tylko "?"? Jakbyście czytać ze zrozumieniem umieli to byście wiedzieli o czym jest temat, a nie pieprzyli swoje mądrości. Ale czego się spodziewać po kimś kto tak buduje zdania i całe wypowiedzi. Można było na starcie przewidzieć, że nawet nie wiecie o czym mowa i pół sensownego zdania na temat nie będzie. Tyle w temacie półmózgi.

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez pretorian85 Zobacz posta
    Wygladało to mniej więcej tak, że z każdą sensowną ręką waliłem reraise i większość po flopie zgarniałem, ale w którymś momencie siadło jakieś Q5 na moje AQ i znowu wracaliśmy do stanu początkowego...
    Może sie domyślił, że tak jak opisałeś, u Ciebie reraise = każda sensowna ręka, dlatego mógł callować z shitem bo od razu po flopie widział, czy jest do przodu czy nie... Poza tym skoro on ma ROI 15% na 50$ to widocznie jest niezły, więc ja bym raczej z respektem podszedł do sprawy, żeby wyciągnąć jakieś konstruktywne wnioski na przyszłość, a nie od razu strzelać fochem.

    Poza tym chłopaki chcą Ci pomóc, a jestem pewien, że są kompetentni bo udowodnili to niejednokrotnie. Ja np. zdążyłem wymienić już parę zdań z Cookies i musze powiedzieć, że dał mi do myślenia w kilku sprawach, choćby właśnie ws gry na flopie po 3bet-cie.

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Pretorian,

    proponuje żebyś wkleił pare takich rąk to panalizujemy. Sam często zawalam po 3-becie więc chętnie się czegoś dowiem. Wczoraj np. zagrałem all-in z 55 na 3-betowanym flopie T92 i wtopiłem vs JJ.

  6. #16
    Taaa... Chłopaki są kompetentni i chcą mi pomóc, tylko ja mam to głęboko - nie pytam co robiłem źle, jak powinienem zagrać - pewnie nie doczytaliście. Pytam tylko skąd się nagle wziął boom na jakąś idiotyczną strategię - tyle... Nie musicie się rozwodzić nad rękami typu AKs all in preflop i call od AQ - dla mnie sprawa jasna... Dziękuję - z pomocy nie skorzystam. LUbię sobie pograć HU i grywam od dawna. Ale ostatnio po raz pierwszy trafiłem na trzech graczy z rzędu, którzy grali to samo, a w dodatku coś co wyglądało totalnie bez sensu - tyle w temacie z mojej strony, jak chcecie sobie pomagać to polecam skończyć jakąś szkołę konkretniejszą - może pomoże.

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez pretorian85 Zobacz posta
    Taaa... Chłopaki są kompetentni i chcą mi pomóc, tylko ja mam to głęboko - nie pytam co robiłem źle, jak powinienem zagrać - pewnie nie doczytaliście. Pytam tylko skąd się nagle wziął boom na jakąś idiotyczną strategię - tyle... Nie musicie się rozwodzić nad rękami typu AKs all in preflop i call od AQ - dla mnie sprawa jasna... Dziękuję - z pomocy nie skorzystam. LUbię sobie pograć HU i grywam od dawna. Ale ostatnio po raz pierwszy trafiłem na trzech graczy z rzędu, którzy grali to samo, a w dodatku coś co wyglądało totalnie bez sensu - tyle w temacie z mojej strony, jak chcecie sobie pomagać to polecam skończyć jakąś szkołę konkretniejszą - może pomoże.
    Obejrzyj sobie video z tego wątku:

    http://forum.pokerzysta.pl/headsup/1...-heads-up.html

    a zobaczysz, że takie zagrania, albo nawet bardziej hardcorowe (typu bet/raise/reraise na flopie z air po obu stronach) to standard w heads-up. Dodatkowo poczytaj sobie post o agresji na blogu www.suited-aces.com (tłumaczenie zamieściłem na tym forum).

    Jeśli grasz w HU od dawna i nie znasz takich elementarnych rzeczy to jesteś po prostu ignorantem.

    A jeśli chciałeś się po prostu wyżalić, to wiedz, że twoje bad beaty nikogo nie interesują, więc nie zaśmiecaj nimi forum.

    Poza tym twój pierwszy post w tym wątku to straszny bełkot, więc nie obrażaj innych, którzy i tak mieli cierpliwość, że go zechcieli przeczytać.

  8. #18
    Dobra - więcej się nie produkuje, bo widzę, że nikt tu nie czyta ze zrozumieniem i nikt nie myśli... Następny post, który świadczy o tym, że czytać się nie chciało, albo czytanie ze zrozumieniem zawodzi. Widywałem już sprawdzanie all ina z niczym na wysokich stawkach, albo z bottom parką więc pojedyncze zagrania kogokolwiek, nawet sławnego profesjonalisty mnie nie zdziwią - chodziło mi o coś zupełnie innego, ale widocznie wszyscy członkowie forum potrafią tylko rozmawiać w oparciu o historię rąk i potrafią rzucić pare idiotycznych oczywistych haseł. Najlepiej jeszcze kogoś pouczać żeby się dowartościować. Koniec imprezy, dziękuję, dobranoc.

  9. #19
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez pretorian85 Zobacz posta
    Pytam tylko skąd się nagle wziął boom na jakąś idiotyczną strategię - tyle...
    To nie boom tylko dobrzy gracze potrafią sie dostosować do przeciwnika(o czym od początku wszyscy starają ci sie powiedziec) i widocznie uznali, że to dobra gra na ciebie.

  10. #20
    Ostatnia wypowiedź w tym temacie - żenada panowie... żenada. Od początku mówię - tak się zajebiście dostosowali, że od pierwszej do ostatniej ręki grali to samo zaczynając od fazy shortstacka. Ale w ogóle nie o tym pisałem. Skoro nikt nie czyta i nikt już w temacie nie pisze to proponuję moderatorowi jakiemuś aby temat zamknął. Pół sensownego zdania nie padło więc w sumie możnaby to spokojnie usunąć, bo wstyd to na forum trzymać. Chcecie to piszcie sobie dalej i bawcie się dobrze Pouczajcie wszystkich dookoła o sławni pokerzyści! Co ja biedny bez was bym począł? Życzę miłej zabawy w pisaniu o niczym...