Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 43
  1. #31
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez bigking888 Zobacz posta
    Dlatego tez uwazam ze lepiej jest sie spotkac i wyjasnic wszytko jak to dziala, ze MLM(nazwany przez kolege wyzej piramida....) jest tylko skutkiem ubocznym którego wcale nie musimy prowadzic itp, jezli niechcemy skorzystac i dac korzyści innym.
    A na forum nie mozna?
    Czyzby socjotechnika niedzialala jak powinna? Kazdy moze sie doczego przyczepic?

  2. #32
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    0
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    O, widzę, że jesteś sekciarzem. Szkoda tracić czas na spotkanie. Jestem na to zbyt inteligentny.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Marketing_wielopoziomowy

    Kolejny dobry argument z Twojej strony, ten dal mi do zrozumienia, ze jednak nie warto tracic tu energi

  3. #33
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez bigking888 Zobacz posta
    mozesz uwazac ze placisz ZUS ale nei decydujesz o tym czy go placisz czy nie tylko twoj pracodawca odprowadza go za Ciebie czyli nie placisz,
    Ależ płacę. Pracodawca tylko odprowadza część składek w moim imieniu. I w ten sposób z pensji "brutto" zapisanej w umowie o pracę robi się pensja "netto".

    Cytat Zamieszczone przez bigking888 Zobacz posta
    Powiem tyle ciesze sie Twoim szczesciem i Twojego pracodawcy żę, placac ZUS masz zapewnina swietna emeryture (mam nadzeje ze an twoja wystraczy z tego zadluzenia)na straosc i swietne swiadczenia zdrowtne.
    To mówisz, że brytyjskie świadczenia minimalne są takie świetne? No i jak to będzie wyglądać za jakieś 30 lat gdy "optymalizatorzy" przejdą na emeryturę a różnica pomiędzy poziomami życia w PL i UK się zmniejszy?

    Cytat Zamieszczone przez bigking888 Zobacz posta
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Marketing_wielopoziomowy

    Kolejny dobry argument z Twojej strony, ten dal mi do zrozumienia, ze jednak nie warto tracic tu energi
    Oczywiście że nie warto! Bądź co bądź IQ przeciętnego forumowicza jest z pewnością wyższe niż IQ przeciętnego Polaka więc z MLM-em tu nie poszalejesz.

  4. #34
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez bigking888 Zobacz posta
    Masz racje jezli uwazasz ze odpowiednim wyjsciem jest tylko praca na etacie i wyplenianie zalozen swojego szefa jezli tak uwaszasz to ok.
    No ale chyba lepiej jest pracować na etacie i realizować wizje szefa za ~3 średnie krajowe brutto niż pracować "na swoim" i zastanawiać się w jaki sposób zaoszczędzić 350zł na ZUS-ie. Czy może nie jest lepiej??? A 350zł to na mikrostawkach czasami się wygrywa lub przegrywa w jednym rozdaniu.

    Cytat Zamieszczone przez bigking888 Zobacz posta
    Tak swoja droga to zachęcam Cie do kontaktu z optigen tam dowiesz sie wszytkiego o podstawach prawnych itp , bo widze ze zaciekawil Cie ten temat a jak na osobe inteligenta mysle ze wiesz iz rozmowa powinna byc podparta minimalna wiedza, zwlaszcza gdy sie stara udowodnic oszustwo.
    Ale ja wcale nie chcę nikomu udowadniać oszustwa. Raczej przystopować hurra-optymizm i sprowadzić na ziemię akwizytorów próbujących malować nam tu świetlaną przyszłość która stanie przed nami otworem gdy kupimy oferowany przez nich produkt.

  5. #35
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Ale ja wcale nie chcę nikomu udowadniać oszustwa. Raczej przystopować hurra-optymizm i sprowadzić na ziemię akwizytorów próbujących malować nam tu świetlaną przyszłość która stanie przed nami otworem gdy kupimy oferowany przez nich produkt.
    Ja próbuje sprowadzić na ziemię takich wizjonerów w sferze polityki W obu przypadkach jesteśmy bez szans bo na takie wizję łapią się tylko Ci co "chcą w to wierzyć i już" W sprawach polityki przynajmniej warto próbować bo tam naiwniacy i idioci mogą zaszkodzić innym, a na piramidkach taki naiwniak zaszkodzić może tylko sobie

  6. #36
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    podobno w sprawach polityki zawsze ciezko sie dogadac, ale ten typ po raz kolejny nazywa grupe osob idiotami, zacznij sie wsioku liczyc ze slowami...

  7. #37
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    ale ten typ po raz kolejny nazywa grupe osob idiotami, zacznij sie wsioku liczyc ze slowami...
    No ale przecież idioci są wśród nas. Skoro tak, to można mówić o grupach idiotów oraz nazywać grupy idiotów idiotami. Czy może uważasz, że idiotów nie ma wśród nas? Albo że nie można mówić prawdy gdy jest ona dla kogoś niewygodna?

    A przykładów na to, że idioci są wśród nas jest wiele. Np. wśród powodzian - najpierw odmawiają ewakuacji a kilka godzin później krzyczą "ratujcie". Albo ludzie odpowiadający na SMSy typu "wyślij SMSa pod numer X aby wygrać 100000zł" - kilka dni temu słyszałem w radio że takich zawodników jest sporo. Nawet na tym forum co jakiś czas pojawia się jakiś debil który dostał spam od internetowego kasyna i pyta na forum czy warto "w to wchodzić".

  8. #38
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    jdx, ja nie twierdze, ze nie ma idiotow i co do tego watku twierdze tak jak Ty, ze to jest akwizycja ze strony igiela, a on jest chyba nieswiadomy, ze ten system jakich wiele na 90% ma na celu wydymanie ludzi i zwiniecie interesu.
    Chodzi mi o osobe tego typa, wraca po tygodniu i rzuca od idiotow, bo ktos uwaza inaczej od niego/odgrzeje jakis watek. pewnie nikt go nie zna live, nie jezdzi na turki, wiec miesza ludzi z blotem

  9. #39
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    W pewnej częsci się z wami zgodzę, ale wg mnie system jest bardzo korzystny dla ludzi, którzy mają niższe dochody - 2 - 4k dzięki niemu mogą zaoszczędzić sporo kasy w rozliczeniu rocznym

  10. #40
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Igiel powiedz mi czy posiadanie lewego adresu w UK jest wogole legalne ?