Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    oba spoty vs ten sam unknown, minuta odstepu. villain 30/9/1.
    na flopie pewnie gruby raise / push, ale jaka linia bedzie najlepsza jesli mamy tylko 1 karte do odkycia ?
    i czy przy raise / push vs unknown liczymy na FE ?

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer
    SB ($24.75)
    Hero ($25)
    BTN ($26.31)

    Dealt to Hero

    fold, SB calls $0.15, Hero raises to $1, SB calls $0.75

    FLOP ($2)

    SB checks, Hero bets $1, SB calls $1

    TURN ($4)

    SB checks, Hero bets $3, SB raises to $9.50, Hero raises to $23 (AI), SB calls $13.25 (AI)


    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer
    SB ($26.41)
    BB ($48.50)
    Hero ($25)

    Dealt to Hero

    Hero raises to $0.75, fold, BB raises to $2.25, Hero calls $1.50

    FLOP ($4.60)

    BB bets $2.25, Hero calls $2.25

    TURN ($9.10)

    BB bets $4.25, Hero calls $4.25

    RIVER ($17.60)

    BB checks, Hero bets $10, BB calls $10

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    W pierwszej ręce jeśli decydujesz się na 2nd barrel (tutaj ja na turn czasami czekam, czasami robię barrel, zależnie od rywala) to żeby z twoim combo draw móc profitowo pushować przeciwko jego c/r musisz założyć, że masz jakieś folding equity. Czy twoim zdaniem przeciwko jego zakresowi, który gra c/c flop i c/r turn masz tutaj folding equity?

    W drugiej ręce jeśli decydujesz się na float z pozycją (zakładam, że masz read na villaina i jego grę post flop skoro to robisz) to kolejne ulice zostały rozegrane niekonsekwentnie. Villain sam nie ma raczej drawu, który sam double barrelował (poza QJ, które bijesz w showdown), więc jego linia bet, bet i czek na river oznacza, że ma zwykle 1 pair hand i nie chce zostać przebity na river ze swoim made hand i zagra c/c. 2d na river nie zmienia totalnie nic w strukturze boardu, więc blefowanie tam NIC nie osiąga. Jeśli masz read na grę villaina post flop i floatujesz taki board to powinieneś przebijać jego zagranie na turn. Tutaj przeciętny tag może już mieć problemy ze sprawdzeniem ciebie z 1 pair hand, bo reprezentujesz zdecydowanie układy mocniejsze niż jedna para. Nawet jeśli zostaniesz sprawdzony to masz niezły draw i tutaj, w przeciwieństwie do pierwszej ręki, masz niezłe folding equity.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Nie wyglada mi to na full ring

    2) nie podoba mi się bet na riverze, j/w
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 15-04-2010 o 12:19

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    nowe stoliki FR, jeszcze nie zapelnione, wrzucielem tutaj z przyzwyczajenia.
    a bet na riverze to poczatek tiltu skonczonego -6 bi w 240 rozdan. sprawdzil z AQo tak przy okazji.

    a cos takiego ?
    wrog to dziwny stwor 15/3/5.7 - ponad 300 rozdan wiec chyba v. meh reg.

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer
    SB ($16.75)
    BB ($51.56)
    Hero ($34.12)
    UTG+1 ($23.11)
    UTG+2 ($27.27)
    MP1 ($25)
    CO ($8.20)
    BTN ($23.18)

    Dealt to Hero

    Hero raises to $0.75, fold, fold, fold, fold, BTN calls $0.75, fold, BB calls $0.50

    FLOP ($2.35)

    BB checks, Hero bets $1.50, BTN raises to $3, BB folds, Hero calls $1.50

    TURN ($8.35)

    Hero checks, BTN bets $3.75, Hero raises to $19, BTN raises to $19.43 (AI), Hero calls $0.43

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Co myślisz o zakresie rąk, które twój przeciwnik rozegrał w ten sposób i dlaczego zagrałeś tak jak zagrałeś?

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    szczerze, to zawsze mam problem z przypominaniem sobie co myslalem w trakcie, jak znam juz wynik i jego karty.

    ale zalozmy ze bylo tak - 3 pfr, 1.6% 3bet, wiec mysle ze nie ma AK, QQ+. AF 5.7 wiec moze mnie probowac wyrzuc z pozycja i gra agresywnie. call pf na btn to stawiam 22-JJ, suited / offsuit connectory, moze 1-2 gappers.

    min raise na flopie - set, 2 pary, T9, jakies diamond connectory, mniej prawdopodobne QK - i tu calluje bo licze ze mam oesd, plus moze para wystarczy.

    na turnie spada mi fl draw i w tym momencie zamykam oczy i chce wrzucic stack. chyba w tym caly problem ze przestaje myslec o tym z czym villain moze sprawdzic.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    na turnie spada mi fl draw i w tym momencie zamykam oczy i chce wrzucic stack. chyba w tym caly problem ze przestaje myslec o tym z czym villain moze sprawdzic.
    Pomijając to, że niebardzo się zgadzam z umieszczaniem w range villaina rąk typu T9 przy jego akcji pre i post (to musisz wcześniej zobaczyć czy robi takie rzeczy z drawami, bo minraise raczej jest w drugą stronę) to z value hands, które tam może mieć wymieniłeś sporo układów, które biją twoje KK. Sądzisz, że skoro nie czeka na scarry turn behind to wyrzuci się do all-ina? Może i się wyrzuci ale skoro jego range według ciebie to dużo dwóch par/stritów/setów to masz fantastyczne oddsy i equity w pocie przeciwko takiemu zakresowi. Po co więc na siłę blefować mając tak dobrą rękę i tak mało do dołożenia?

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    jego range według ciebie to dużo dwóch par/stritów/setów to masz fantastyczne oddsy i equity w pocie przeciwko takiemu zakresowi.
    sugerujesz ch-call z tp + oesd + fl draw ? oddsy mamy plus minus takie jak equity vs sety i 89s/o. ale nie mozemy juz chyba liczyc na ani pol centa wiecej.

    po blanku zostaje chyba tylko ch-fold, chyba ze znowu zagra za 1/3 puli, to moze by sprawdzic ?

    a co robimy po d / 9 / A ?

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Ale czemu masz w tej ręce liczyć na coś więcej? Przecież relatywna siła twojej ręki jest dość niska, więc skąd te oczekiwania? Chodzi głównie o to, że przeciwko takiemu range, jaki wymieniłeś, musisz mieć folding equity żeby all in był lepszy nić c/c. Sądzisz, że je masz? Ja w to wątpię.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    villain 12/11/2.5

    warto betowac turn ?

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer
    SB ($25)
    BB ($16.25)
    UTG ($8.95)
    UTG+1 ($27.24)
    UTG+2 ($27.73)
    MP1 ($24.47)
    MP2 ($25)
    CO ($22.17)
    Hero ($27.07)

    Dealt to Hero

    UTG raises to $1, UTG+1 calls $1, fold, fold, fold, fold, Hero calls $1, fold, BB calls $0.75

    FLOP ($4.10)

    BB checks, UTG checks, UTG+1 bets $1.75, Hero raises to $6, BB folds, UTG folds, UTG+1 calls $4.25

    TURN ($16.10)

    UTG+1 checks, Hero bets $8, UTG+1 calls $8

    RIVER ($32.10)

    UTG+1 checks, Hero checks