Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    easy call,war blind

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    4
    Jeżeli chodzi o turn, ja bym tutaj wrzucał stacka, trafiając takiego turna (jeżeli nie chcemy wrzucać stacka to po co sprawdzać na flop?). Jeżeli nie znamy gracza, to call na flop z top para, średnim kikerem bez pozycji wydaje mi się złym zagraniem. Zresztą jakbym był na miejscu BB, po twoim czekaniu na turn betowałbym tutaj z drow, kontunułował blef oraz Tx, i sety 333, 777.
    Ostatnio edytowane przez ski2die ; 24-10-2010 o 01:31

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    77
    Odkopię, bo zainteresowało mnie to rozdanie. Problem polega na tym, że jeśli przeciwnik jest myślący, to nie będzie tu betował turna blefując/semi-blefując, tylko odpuści już ten spot/weźmie darmową kartę dla swojego drawu. Dlaczego? Bo zastanów się jaki widzi Twój range:

    Po izolacji pf i takim rozegraniu flopa w Twoim range'u zostają w zasadzie tylko overpary, mocne dziesiątki, może sety, może 88-99. Praktycznie nigdy nie masz tu drawu, bo jedyny możliwy czyli FD + overy w standardzie 3betniesz na flopie. Żadnej z wymienionych made hands villain raczej nie wyrzuci kolejnym betem, skoro nie wystraszył Cię na flopie.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    19
    callujesz flopa. spada najlepsza karta jaka mogles zobaczyc i teraz chcesz wyrzucac??
    WP