Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Full Tilt - $0.10 NL - Holdem - 9 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BTN: $11.00
    SB: $7.61
    BB: $10.53
    UTG: $6.15
    Hero (UTG+1): $12.70
    MP: $10.78
    MP+1: $8.27
    LP: $11.82
    CO: $1.59

    SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

    Pre Flop: (pot: $0.15) Hero has

    fold, Hero raises to $0.40, fold, fold, fold, fold, BTN raises to $1.20, fold, fold, Hero calls $0.80

    Flop: ($2.55, 2 players)
    Hero checks, BTN checks

    Turn: ($2.55, 2 players)
    Hero bets $1.50, BTN calls $1.50

    River: ($5.55, 2 players)
    [color=red]Hero ???

    Czy warto donkbetować taki flop ?? Chciałem zagrać c/r ale się posypało ?? Co na River ??
    Jakieś błędy w rozdaniu ??

    Staty BTN 10/8/5 po 160 rąkach, CBet 86 %

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Ja tu na pewno betuje, on tutaj z żadną ręką nie podbije z którą Cię tutaj nie sprawdzi, i IMO takie podbicie będzie wyglądało słabiej niż c/r. A jest trochę kart które mogą mu dojść i zatrzymać akcję. Ja gram tutaj bet/bet/bet.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez mordivgor Zobacz posta
    on tutaj z żadną ręką nie podbije z którą cię tutaj nie sprawdzi
    ak ??

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Raisowałeś ze wczesnej pozycji, on zrobił re-raise a Ty sprawdziłeś bez pozycji. Ja bym się bał taki flop cbetować, chyba że z AKs, z którym zresztą Cię sprawdzi. W Twoim zasięgu są oczywiście niższe pary (looking for set), ale czy podbiłbyś z nimi na turn przy blanku? Ja będąc na miejscu villiana z AK czekam flop i po Twoim drugim checku na turn bije.
    Nie wiem jaki ma on 3bet na statach, ale wydaje mi się że bardziej dochodowe będzie coś w stylu donkbeta niż c/r.
    Ale to jest moje myślenie, nie wiem czy do końca poprawne

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    lead jest zwyczajnie glupi

    wiecej na turnie i mysle bet/call river; zakladajac ze to nl10

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    22
    Po takich statach ja bym ocenił kolesia na AK, KK+ (AQs nawet na siłe bym tu nie wrzucił, JJ by callnał na moje)
    po akcji na flopie, a raczej braku, przemawia AK, być może nawet AsKs, AA/KK na moje by betował, z AK ładnie drawuje za free
    na turnie nie mam pomysłu o co chodzi, być może uznał że to wynik braku akcji na flopie
    river bardzo nieciekawa karta dla nas, myśle jakiś bet 1/2 pota, AA/KK może lajtowo callnąć, ale ja na re-raise bym się raczej złożył

    nie mam pojęcię czy w ogóle dobrze myśle, ale tak to wygląda na moje