Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Przeciwnik TAG. Raczej dobry. Do tej pory nie było żadnej większej akcji między nami. 2 razy 3betował mnie z pozycją i się składałem. Nie widziałem jego showdowna.
    Co robicie na turnie? Co on może mieć? Czy zagrałby tak z FD na turnie zamiast na flopie? Z drugiej strony, czy z monsterem nie grałby ostro już na flopie, aby nie ryzykować spadnięcia flusha, który zabije mu akcje? Nie wiedziałem co zrobić.

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    SB ($50.25)
    BB ($54.28)
    UTG ($82.01)
    HERO ($50.19)
    BTN ($27.69)

    Dealt to Hero

    fold, HERO raises to $1.50, fold, SB calls $1.25, fold

    FLOP ($3.50)

    SB checks, HERO bets $2, SB calls $2

    TURN ($7.50)

    SB checks, HERO bets $4, SB raises to $12, HERO calls $8

    RIVER ($31.50)

    SB bets $34.75 (AI), HERO?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    AQ mysle ez call; a to ? well flip a coin ale jego linia to 44,AQ,air

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Większy c-bet, większy bet turn i sytuacja jest klarowna vs TAG, a teraz to nie wiesz czy nie wykonuje czasem move'a na Twoje weak bety. As played fold turn, albo konsekwentnie call river (ja robię fold).

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    AQ mysle ez call; a to ? well flip a coin ale jego linia to 44,AQ,air
    Jaką różnicę w tym rozdaniu ma kicker do twojej damy? Myślisz, że villain valueshoveuje tutaj KQ/QJ/QT? Z AQ również niewielka szansa, że gra aż na 3 ulice value. On tu ma albo lepszą rękę niż damy i trójki, albo air.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    lepszy kicker po to, zeby nie wyplacic do AQ. Lepsze tzn? KK, AA ,44 ?

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    No obv. Jego linia z AQ to byłoby niezłe thin value i raczej nikt tak nie gra. A gdyby chciał się już stackować swoim tptk to zrobiłby to w większości na flopie. Jego linia to 100% overpara/full/kareta czyli cokolwiek lepszego niż top pair łamane przez air draw.
    Ostatnio edytowane przez Leszek ; 14-05-2010 o 23:49

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    czyli czego potrzebujesz, zeby sie stacknac?

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    W jego value range są 3 komba 44, 1 kombo 33, 1 kombo QQ i dajmy 2 komba slowplayowanej overpair. Na river dostajesz oddsy, przy których musisz mieć rację w ~33% przypadków żeby było na 0, więc villain musi mieć w swoim repertuarze ~3 układy blefów. Teraz od twojej gry z nim zależy tylko jaki masz na niego read i jak często on tam faktycznie może blefować.
    W każdym razie przeciwko takiemu zakresowi twój kicker do damy nie ma znaczenia. Co więcej, nie ma raczej znaczenia czy masz top parę czy np TT.

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    AQ zagrane w ten sposob przez villaina to superstandard

    w ogole miec AQ od KQ bo jezeli sie stackne vs AQ to bede na lifetilcie

    weak bety indukuja blef, ez game

    NIT ! ; P

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Jak masz historię, że wcześniej 3 razy 3betował, to prawdopodobnie nie jest typem gracza, który da często flat z AQ oop. Z resztą gdyby chciał je grać for value post flop częściej wybrałby linię c/r flop, albo c/c flop i lead turn. Chyba, że ma dobrego reada, że dużo barrelujesz nawet na blankach. Dlatego AQ w jego zakresie jest tutaj super super rzadko.