Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3
    Witam, w pokera gram już od jakiegoś czasu, ale głównie MTT i SNG. Ostatnio po serii HU na 6 stołach stwierdziłem ze to nie dla mnie (przegrałem 2 pojedynki perfidnymi Bad Beatami, a potem na tilcie resztę ) Stwierdziłem, że zacznę grać cash'owki bo zawsze bedę mógł wstać od stołu. Gram sesje od 30 do 60min zaczynając od 6 stołów. Po chyba 2 sesjach odpaliłem 16 stołów i tak grałem 10k rąk średnio 800-900rak/h. Zajęło mi to niecały tydzień i przymierzam się do NL5. Załączam statystyki z PT3. Mam nadzieje że was nie zanudzam, ale jestem ciekawy co o tym sądzicie - sam nie wierzyłem ze będę na + Tutaj pytania do was - czy jestem gotowy na NL5, czy AF nie jest za niskie i czy 16 stołów to nie za dużo ? Zaczynałem od 60$ teraz mam coś koło 120$. Jestem gotowy na skarcenie. Pozdrawiam, LoLeks
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,
    ciężko o coś takiego jak ocena statów. Liczy się tylko jedna tak na prawdę - bb/100 a ta u Ciebie wygląda całkiem dobrze, aczkolwiek przydałaby się próbka przynajmniej z 50k rozdań.

    Masz dużą rozbieżność pomiędzy VPIP a PFR. Wyżej (powiedzmy od NL25 w górę) już będziesz czytelny i dobrzy gracze będą to wykorzystywać.

    CBet wygląda przyzwoicie ale tutaj powinieneś zwrócić uwagę jak często wygrywasz po CBecie. Bo jak masz wysoki CBet a wygrywasz np. 30% rąk na flopie to znaczy że CBetujesz nie wtedy co trzeba.

    Kradzież blindów wygląda przyzwoicie (tutaj też powinieneś sprawdzić czy przynosi Ci to zysk czy stratę)

    Cytat Zamieszczone przez lolekss Zobacz posta
    czy jestem gotowy na NL5,
    czy AF nie jest za niskie
    i czy 16 stołów to nie za dużo ?
    1. Jesteś gotowy na NL5
    2. Może jest niższe niż standardowo ale nie zmieniaj tego na siłę
    3. To ile stołów powinieneś grać zależy tylko od tego czy Twoje decyzje podczas gry są przemyślane. Jeśli nie to powinieneś zmniejszyć liczbę stołów. Jeśli to ogarniasz to graj na 16.

    Nie zmieniaj nic na siłę. Nie podchodź do tego tak że chcesz grać np 18/14. Każda zmiana powinna być zdeterminowana świadomością tego że gdzieś tracisz np. jeśli masz 3bet 4% ale dobrze grasz z tym zakresem po flopie i masz na tym zysk to nie zmieniaj tej wartości np na 7% tylko dlatego że ktoś tak na forum napisał. Twoja gra i wszystkie staty powinny być dostosowane do warunków na stole/stawkach.
    pozdro
    Ostatnio edytowane przez anatom ; 01-06-2010 o 19:03

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    3bet% F

    od pol roku nie widzialem PT3 ale czy to aby nie powinien byc 3bet % PF?

  4. #4
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    16 stolow

  5. #5
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3
    mam teraz dylemat co jest bardziej profitowe, grałem troche teraz na NL5 na tych nieszczesnych 16 stołach i miałem tylko minimalny zysk - miałem jakis dziwny downswing. Za to wczoraj odpaliłem dwa turnieje za 3,30$ i zaliczylem jeden final table. Tak naprawde po jednym turnieju mam bankroll 30buy in na NL10. Nie wiem juz sam - chyba bede robił i cash i MTT a nie skupiał sie tylko na jednym )

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    przyfarciłeś graj dalej cash games

  7. #7
    Dołączając do tematu, chciałem spytać o moje statystyki. Głównie chodzi mi o Fold 3B i Fold F 3Bet, czy to nie za dużo? A jeśli za dużo, to dlatego, że za dużo Cbetuję na boardzie na którym nic nie trafiłem?
    Na stawkach NL2 mam 4,64 BB/100.

    Dołączam próbkę (20k rozdań):
    statystyki.JPG

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    fold to 3bet 15% ?????? wiec co robisz ? 4betujesz czy callujesz ?
    imho steal 18% przy 11% pfr to za malo, zwlaszcza na mikro. masz przewage pozycji i przynajmniej jesli postujesz na forum, to zakladam ze przewage skilla znaczna nad random villain. otwieraj wiecej na LP.

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Jaaa 21/11 na NL2 FR kurde wdłg. mnie to mega luźno grasz... 15bb/100 to mega bidnie na NL2 gdzie gutshot to dobry układ a flush drow to monster do szybkiego stackowania sie!