Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    Z chęcią zmierzę się z kimś z ligi w grze HU w formie turniejowej. Buy-in w wysokości od 500zł do 1000zł. może być z zasadami ligi tylko z większą ilością żetonów.

    Ktoś chętny??

  2. #2
    Ale chcesz grać jedną grę czy ile ?

    Ryba

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    wszystko do uzgodnienia, może być jedna gra, a również do 10 wygranych (wygranych! nie gier) albo i więcej

  4. #4
    Jak się spotkamy to ustalimy szczególy, byłbym chętny. Będziesz miał easy money

    Ryba

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    Jeżeli będę miał easy money to czemu chcesz grać? w sumie możesz mi dać tą kasę, pojadę na jakichś turniej zagram, wygram i się podzielę W każdym razie i tak z chęcią zagram ;]

  6. #6
    Nie aż tak easy . Dobra, wyślij mi swój nr tel na PW. Proponuję zacząć już w ten weekend.

    Ryba

  7. #7
    Dajcie znać jak ten pojedynek ostatecznie będzie wyglądać. I czy któryś z Was sprzedaje udziały w tym pojedynku?

  8. #8
    Będziemy grali do 10 wygranych HU(w ramach stawki uwzględnionej przez nas, nie każdy HU po 1k), struktura taka jak na lidze, 5k żetonów na start. Jeżeli będziemy grali za długo wg nas to zmniejszymy stack początkowy. Grę zaczynamy w tym tygodniu.
    Mogę jakieś udziały sprzedać jeśli kogoś to interesuje, nie wiem jak Exe.

    Ryba

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    nie orientuje się z tymi udziałami, jeżeli jest ktoś miły i mi wytłumaczy to bardzo dziękuję

  10. #10
    załóżmy gramy HU z bi 2000. Ktoś chce wykupić 500zł ode mnie, zgadzam się. Czyli ja gram, daje 1500 ktoś kto kupił akcje 500. Gdy wygram HU mam w sumie 3000 a ktoś tam 1000. Chyba zamotałem ale sens przekazany.

    EDIT: NL Holdem 3:1 dla Exe, NL Omaha 1:0 dla mnie. Jestem miażdżony skillem Pana E. x)

    Exe 3:2 Ja

    Ryba
    Ostatnio edytowane przez brandy ; 18-05-2010 o 11:03