Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    I znów Kraków i znów "ciemnogród":
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1022301,...wiadomosc.html

    Jest jednak dla mnie zasadnicza różnica między powyższymi "ciemniakami" a ludźmi z pierwszej strony tematu.
    Otóż pierwsi coś tam sobie robią za swoje, natomiast Ci powyżej robią to za MOJE ciężko zarobione pieniądze odebrane mi siłą (podatki). Zatem to nie tylko "ciemniaki", ale również "złodzieje". Również rozmach i hałas z jakim swoją "ciemniacką" propagandę nastręczają przechodniom jest nieporównywalny.

    ps. ponieważ może to czytać jakiś "oświecony, postępowy, wykształcony..." i może nie uchwycić sedna to wyjaśniam, nie interesuje mnie kto co uważa za ciemnogród i w ogóle nie mam zamiaru o tym dyskutować - mój komentarz dotyczy ukradzionych mi pieniążków.
    Ostatnio edytowane przez ZbigAnch ; 10-05-2010 o 12:32

  2. #22
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    I po raz kolejny w mojej ocenie pomyliles sie tragicznie, bo zapewne nie wiesz, ale jestem przeciwny procesjom koscielnym (z wyjatkiem tych dookola kosciola - na swoim podworku kazdy robi co chce). Tak samo utrudniaja zycie innym jak demonstracje. I na pewno nie bede uwazal za wolnosc tego, ze garstka ludzi w imie swoich idei utrudnia zycie innym.
    Dlaczego Ty zawsze czytasz to co wydaje Ci się, że jest napisane, zamiast czytać to co naprawdę jest napisane?

    Czy ja napisałem, że jesteś za procesjami kościelnymi? PRZECIWNIE z Twojej niechęci do publicznych zgromadzeń wnioskowałem, że jesteś im przeciwny.
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Bzdura. Wolność to także prawo do demonstrowania swoich poglądów. A czasem to jedyny sposób na zwrócenie uwagi opinii publicznej. Zresztą skoro tak myslisz to zapewne jesteś przeciwny procesjom koscielnym i wszelkiej formie ekspresji swojej wiary poza kościołem i domem?No musisz być bo inaczej przeczyłbys temu co właśnie napisałeś.
    Co do drugiej kwestii - ja na pewno nie będę uważał, że żyjemy w wolnym kraju jeśli choćby garstce ludzi będzie się zakazywać głoszenia swoich idei i poglądów.

    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    Takze poniewaz juz poprzednio ostrzeglem Cie, ze to byl ostatni raz podejme odpowiednie kroki w celu uswiadomienia Ci twojego nagannego zachowania.
    ? ale o co lotto? i jakie kroki podejmiesz? poskarżysz się proboszczowi? a w domu wszyscy zdrowi?

    ---------------------

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Bo uwielbiam osoby wpadające do tematów które ich w ogóle nie interesują i zadają tak durne pytania jak anorexic tudzież inne równie bogate w treść wstawki.
    zaraz pod tym postem pojawił się ten:
    Cytat Zamieszczone przez FaN Zobacz posta
    Weeskacz a jak tam ankiety? Nowej nie szykujesz?
    Kolejny inteligentny inaczej, który ze swej głupoty jest dumny jak paw. A za podkreślenie tego faktu jest "świecie obrażony" i wypowiada katojihad uznając za dożywotniego wroga osobę, która śmiała dojrzeć jego bijącą po oczach głupotę. Bo to takie polskie i tak po bożemu...
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 10-05-2010 o 12:44

  3. #23
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    I znów Kraków i znów "ciemnogród":
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1022301,...wiadomosc.html
    Zbig tak, tak wiemy, że UE to samo lewactwo i pomiot szatana, a królem Polski nie Jezus a JK.Mikke powinien zostać

    Jest jednak dla mnie zasadnicza różnica między powyższymi "ciemniakami" a ludźmi z pierwszej strony tematu.
    Dla mnie też, Ci "od UE" odnoszą się do istniejącej i rzeczywistej struktury(którą każdy może oceniać jak chce), a Ci z pierwszej strony promują swoje urojenia i chcą by zasiadły one na tronie Polski
    Otóż pierwsi coś tam sobie robią za swoje, natomiast Ci powyżej robią to za MOJE ciężko zarobione pieniądze odebrane mi siłą (podatki). Zatem to nie tylko "ciemniaki", ale również "złodzieje". Również rozmach i hałas z jakim swoją "ciemniacką" propagandę nastręczają przechodniom jest nieporównywalny.
    Racja nasze podatki nie powinny finansować propagandy - dlatego zapewne zgodzisz się ze mną, że należny całkowicie wykreślić z budżetu finansowanie propagandy i nie przeznaczać ani złotówki na żadne organizacje religijne i pozarządowe.

    nie interesuje mnie kto co uważa za ciemnogród i w ogóle nie mam zamiaru o tym dyskutować - mój komentarz dotyczy ukradzionych mi pieniążków.
    Tak jest! I o to należy walczyć wszelkimi możliwymi sposobami, nawet jeśli do dyspozycji jest tylko propaganda i populistyczne hasła dla 2% elity naszego narodu

    Zbig ja wierzę, że z taką żarliwością, krystalicznie czystą logiką i tak mocnymi argumentami nie dalej jak za trzy wybory zostaniesz tym upragnionym radnym
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 10-05-2010 o 13:13

  4. #24
    Weeskacz, ja Cie gdzies obrazilem ? Zapytalem tylko o ankiety...tutaj sie ujawnil twoj kompleks malego wacka...

    Otoz ciekaw jestem jakie sa twoje wnioski odnosnie wynikow.

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Gdy przeczytałem temat wątku to przypomniał mi sie dowcip z czasów PRL-u: Pani zadała wypracowanie dzieciom pod tytułem: Kto jest najwybitniejszą postacią na świecie i dlaczego to jest Stalin.
    Dyskutatnt Górny w/g mnie najrozsądniej i najobszerniej wyłozył racje, że marginalnymi zachowaniami ( 500 osób w skali kraju) nie ma co sobie d... zawracać i nad czym podnosić larum.
    Poza tym wedle mojego doświadczenia i wiedzy uważam, że my jako Polacy jesteśmy akurat nacją bystrych i rozsądnych ludzi. Może, gdybyśmy byli lepiej zorganizowani jako narod i państwo byśmy więcej osiągneli.
    Oczywiście generalizuję ale opowiadanie, że żyjemy w Ciemnogrodzie uważam za niesłuszne. Bo co wtedy można powiedzieć o n.p. narodach, ktore jako zbiorowości podjeły ważne decyzje typu wybory głów państw. Że się skupie na tych największych: USA- wybór Busha- facet z ilorazem inetligencji oscylującym około 100, Włochy - oszusta i złodzieja Berlusconiego...

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Wydaje mi sie że Górnemu nie pasuje tylko kwestia negatywnej generalizacji? Też nie uważam, że żyjemy w Ciemnogrodzie, że jesteśmy cwaniakami, że wiele rzeczy "to tylko w Polsce" ,że są "prawdziwi Polacy" ,"typowe Polaczki" itd... itp.... Górny "nie zgadza sie z tematem" chodziło mu o to, że nie żyjemy w Ciemnogrodzie bo odbyła się taka 500 os. demostracja. Chyba można ja określic jako ciemnogród, ale nie ma sensu iść dalej...tak ja to ruzumiem


    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Tak właśnie Ty i Tobie podobnie myślą i wykazali to we wspomnianej przez Ciebie ankiecie. Raz, że nie dbają o to by weryfikować swoje poglądy z faktami i rzeczywistością. Dwa, że jak kogoś "nie lubią" to zawsze będą się z nim nie zgadzać niezależnie od tego co powie. To właśnie jest ciemnogród Bo przecież z każdą osobą na świecie można zgadzać się w jednych tematach i mieć całkowicie odmienne zdanie w innych ale głupota i uprzedzenia nie pozwala uświadomić sobie tej oczywistej kwestii pewnym grupom ludzi.
    Ten cytat dedykuje wszystkim co potraktowali ankiete dosłownie(ja nie stety już na zawsze jestem Ciemnogrodem).Kawałek "TY I TOBIE PODOBNI" jest ekstra. Weeskacz, ja cie nie lubie, a często sie z toba zgadzam. Co w takim przypadku? Usciśle: Mamy chyba podobne poglądy, ale nie moge uwierzyc jak łatwo przychodzi ci dorzucenie kogos do wora "podobnych" i połajanka. Ty nic nie zrozumiałeś z pierwszego postu Górnego(pomijam że to właśnie jemu zarzuciłeś), potem napisałeś w swoim kilka obelg i sie zaczyna. Czy ty tego nie widzisz? Nie jest tak, że ci co przeciw tobie to debile, że jesteś persona non grata itp... Na marginesie w referendum pomysł by upadł

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Wydaje mi sie że Górnemu nie pasuje tylko kwestia negatywnej generalizacji? Też nie uważam, że żyjemy w Ciemnogrodzie, że jesteśmy cwaniakami, że wiele rzeczy "to tylko w Polsce" ,że są "prawdziwi Polacy" ,"typowe Polaczki" itd... itp.... Górny "nie zgadza sie z tematem" chodziło mu o to, że nie żyjemy w Ciemnogrodzie bo odbyła się taka 500 os. demostracja. Chyba można ja określic jako ciemnogród, ale nie ma sensu iść dalej...tak ja to ruzumiem
    Ciesze sie bardzo, ze ktos jeszcze uwaza, ze nie zyje w Ciemnogrodzie.