Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 88
  1. #71
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    214
    Sorry za niewypał z środy ale nie moja wina chciałem dobrze a wyszło.....
    więcej nie będę zdzwaniał ludzi
    jakby ktoś grał to dajcie info na kome chętnie wpadnę pozdro

  2. #72
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    4
    gra ktoś dzisiaj czy wszyscy wyjechali... :/

  3. #73
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    14
    Mam takie pytanie techniczne. Czy stół jest obsługiwany przez krupiera, czy sami rozdajemy karty, jak ma to miejsce na ligach? No ale skoro to kasyna, to domyślam się, że jest krupier - bo fajnie by było. Pozdrawiam.

  4. #74
    jak najbardziej jest obsługa krupierska.

  5. #75
    uzbiera sie dzisiaj ekipa??

  6. #76
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    214
    Ludziska wejdzie na mój temat i wypełnijcie ankietę to pomoże zorganizować granie a nie tylko chetnie wpadę jak ktos wpadnie jak tos inny wapadnie albo nie wpadnie .
    Zróbmy z tego cykliczne spotkanie chodzby raz w tygodniu a wtedy zawsze bedzie można jechać w ciemno do kasyn anp w poniedziałek aaaaaaaaaaaaaaarhhhhh wypełniujcie tylko plik w excelu resz się sama wyjaśni please

  7. #77
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    14
    Czy są chętni na czwartek?

  8. #78
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    14
    Przepraszam za dublowanie postów, ale chcę podbić temat. Coś ciężko z chętnymi do Gdyni.
    A Ci już co tam byli, to myślicie że można iść tak na wyczucie i ktoś tam gra, czy raczej ludzie się ty nie interesują i nie ma chętnych z poza naszego forum i pójdę i będę jedyny do gry? Pozdrawiam.

  9. #79
    Dołączył
    Apr 2010
    Przegląda
    Gdynia/Net
    Posty
    149
    Bez najmniejszej szansy... muszą być 10 graczy. nawet po zgraniu na czacie 3 razy nie udało się zebrać 10ciu i turniej z powodu braku 3-4 osob nie rozpoczął się. Nawet nie pomogło że gracze deklarowali że dojadą,na 2. czy 3. level a my chcieliśmy zacząć w 8 graczy- nie! direkcja nie zgadza się- musi być 10ciu i to najlepiej do 19.30.. szkoda czasu.
    ale ja chętnie zagram w piątek!!!, rake 50% off usual price...not too bad...
    ktoś chętny,Piątek 100buy-in 10 dla kasyna total 110,- anybody, anybody?

  10. #80
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    14
    Soundzgreat dzięki za odpowiedź. No to lipa, bo w sumie się nastawiłem na grę z krupierem No ale może jeszcze kiedyś w tygodniu coś wyjdzie, ale czasu już coraz mniej do końca czerwca. Pzdr.