Strona 1 z 23 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 229
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    15 marca na cotygodniowym turnieju w klubie "Fugamundi" we Wrocławiu były extra niespodzianki od firmy sportingbet :lol: :lol: :lol:
    dostaliśmy karton t-shirt'ów , kilka talii kart oraz całą masę czasopism o pokerze dla początkujących, które były rozchwytywane , bo początkujących u nas sporo :lol: :lol:
    chciałbym w imieniu swoim i graczy serdecznie podziękować Pani Małgosi z firmy sportingbet za przesyłkę polecamy się na przyszłość mając nadzieję, że następnym razem (będzie następny raz? :shock: ) dotrą do nas profesjonalne karty i ..... może żetony? (dać palec a zjedzą całą rękę) :lol: :lol:
    wczorajszy turniej wygrał redds , mi udało się zająć drugie miejsce , a trzecie zajął wielki pechowiec mr. R. który po flopie miał strita a ten bandyta redds miał trójkę czwórek i na turnie dostał karetę... nie muszę chyba dodawać, że leciały all-in'y... ale co tam... to tylko gra na żetony 8) frekwencja ostatnimi czasy troszkę gorsza ale to z powodu meczy o ćwierćfinał ligi mistrzów.... myślę, że za tydzień będzie nas znowu prawie 20 osób... zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych


    a poniżej dowody na to, że sportingbet nie żartuje i naprawdę wysyła paczki :lol: :lol:

    foto 1) dumni posiadacze koszulek z logo sportingbet

    foto 2) przygotowania do turnieju

    foto 3) oto jeden ze stołów na którym grywamy, za drugi robi stół do bilarda

    foto 4)kareta kontra strit.....

    foto 5) bandyta redds zgarnia pulę

    foto 6) and the winner is.... bandyta....


    ps. graczy uprzedziłem że fotki trafią na forum, jeśli ktoś z Was jednak ma coć przeciwko temu to napiszcie tutaj a wywalę fotki

  2. #2
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    181
    hehehe , teraz tylko do Fashion TV 8)

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    no i stało się....

    ZACZYNAMY WROCŁAWSKĄ LIGĘ POKEROWĄ SPONSOROWANĄ PRZEZ SPORTINGBET!!!!!!!!!!!!!!

    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

    już jutro na turnieju będziemy korzystać z kart PRO do pokera
    niedługo dotrą do nas żetony i ramki na żetony
    ale to nie wszystko....
    sportingbet dorzuca się do puli nagród!!!!
    od pierwszego turnieju na którym pojawił się u nas sportingbet są nagrody przyznawane przez sportingbet
    1miejsce - 50$
    2miejsce - 30$
    3miejsce - 20$

    ale uwaga!!! to nie wszystko :lol:
    sportingbet ufundował nagrody za długą falę (sezon - 3 miesiące) w wysokości:
    1 - 500$
    2 - 250$
    3 - 100$
    4 - 50$
    5 - 50$

    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    nagrody będą przelewane na konta graczy w sportingbecie

    dla reprezentacji Wrocławia ,pewnie dla najlepszych w długiej fali ale pomyślimy też o jakiejś "dzikiej karcie" (np dla mnie... hahhahahaha :shock: ) sportingbet wystosuje zaproszenia na oficjalne mistrzostwa polski - wielkim turnieju organizowanym przez Sportingbet w wybranym kasynie
    woooow.... ))

    tak więc zapraszam wszystkich serdecznie na cotygodniowe turnieje texas holdem w klubie "Fuga Mundi" we Wrocławiu na placu grunwaldzkim (klub mieści się na tzw. "manhattanie") w każdą środę o godzinie 21.00
    jutro też będzie czekać dla tych co jeszcze nie dostali kilka t-shirt'ów z logo sportingbet

    pozdrawiam i do zobaczenia jutro :wink:

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Wow, robi wrażenie. Do zobaczenia jutro 8)

    Podziękowania dla Sportingbet

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    aż mi głupio, że tego wcześniej nie zrobiłem....
    oczywiście przyłączam się do podziękowań dla sportingbet za cudowny początek współpracy i wierzę, że to już tak na zawsze będzie

    no i jeszcze raz zapraszam wszystkich dziś na turniej 8)

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Trzeba przyznac, ze jednak SportingBet ma bardzo duzy wklad w rozwoj polskiej sceny

  7. #7
    Panowie napiszcie jeszcze raz adres tego klubu bo dzisiaj wpadne zobaczyc co tam sie dzieje no ale pod warunkiem ze tam wogole trafie a tak wogole to grunwald jest zepsuty wiec czy mozna wogole tam dojechac jakims tramwajem?? jade od legnickiej wiec kto sie orientuje to niech pokieruje odpowiednio
    z gory dzieki

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    arczibalt, ja bede jechal z kozanowa i moge Cie zabrać po drodze
    odezwij sie do mnie na gg 1667252

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    witam serdecznie
    mamy za sobą już dwa turnieje, ponizej podaję ich wyniki i długą fale.

    I turniej

    1. redds212 14
    2. alutka77 12
    3. sthgil 10
    4. PingoPingwin 8
    5. hesus6 6
    6. Grzegorz_ 4
    7. bartek 2
    8. Zuber 1

    II turniej

    1. smfszu 22
    2. alutka77 20
    3. redds212 18
    4. idziu 16
    5. sthgil 14
    6. chmielowka 12
    7. Amazonit 10
    8. hesus6 9
    9. wiciu1979 8
    10. Grzegorz_ 7
    11. Heapl 6
    12. kluk 5
    13. Cthulhu 4
    14. Arczibalt 3
    15. Zuber 2
    16. Pablo2000 1

    długa fala: (rzymską liczbą oznaczam ilość granych turnieji)
    1. redds212 32 II
    1. alutka77 32 II
    3. sthgil 24 II
    4. smfszu 22 I
    5. idziu 16 I
    6. hesus6 15 II
    7. chmielowka 12 I
    8. Grzegorz_ 11 II
    9. Amazonit 10 I
    10. wiciu1979 8 I
    10. PingoPingwin 8 I
    12. Heapl 6 I
    13. kluk 5 I
    14. Cthulhu 4 I
    15. Arczibalt 3 I
    16. Zuber 3 II
    17. bartek 2 I
    18. Pablo2000 1 I


    jeśli te wyniki zawierają jakies błędy np.: w nickach to bardzo proszę o korekty.
    proszę też by zgłosiła się osoba, która w pierwszym turnieju zajęła siódme miejsce

    ten świeżo rozpoczęty sezon będzie trwał do końca czerwca, więc będzie w sumie 16 turnieji , piszę to po to by osoby , które zagrały jeden turniej lub jeszcze do nas nie trafiły, by się nie zrażały, ponieważ chcemy dać wszystkim szanse na włączenie się do walki o punktację długofalową i do generalnej klasyfikacji będzie zaliczone 12 najlepszych wyników każdego gracza. kolejny ważny aspekt to to, że im więcej graczy na turnieju tym więcej punktów można wygrać, a myślę, że będzie nas z każdą środą coraz więcej :lol: więc tyle pdf-ów ile redds dostal za wygranie pierwszego turnieju to niedługo będziemy przyznawać za np. 10 miejsce :lol: hehe...

    pozdrawiam

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    wroclaw
    Posty
    41
    ten turniej jest fantastyczny, ludzi przybywa, warunki ciągle się poprawiają, i można się nacieszyć NLH w wersji turniejowej na żywo we Wrocławiu, a tego tu brakowalo.
    Wraz z informacja o tym co zaoferował Sportingbet pojwailo się dużo nowych twarzy, tak że nie długo będzie trzeba ulokować ludzi na 3 stolikach chyba.
    I tak z z sita robi sie niezly multiplay...