Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 229
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    spoko pingwin.... długą falę ustawiliśmy tak , że każdy ma szansę na zawalczenie o coś, jeśli nawet opuści ze 4 turnieje więc do zobaczenia w środę
    ps.nie byliśmy pewni czy zająłes 6 miejsce w turnieju sprzed tygodnia, jesli się pomyliliśmy to daj znać

  2. #22
    Fajna sprawa jest z ta liga pokerowa we Wrocku....jednak moim skromnym zdaniem pojawil sie malutki problem mam tu na mysli propozycje sportigbetu o lidze mistrzow ktora mialaby ruszyc od 2 kwietnia i granoby ja dwa razy w tygodniu. Zarowno lige mistrzow w sportigbecie jak i lige pokerowa we Wrocku uwazam za swietne ale problem o ktorym chce napisac jest taki ze liga mistrzow w sportigbecie bedzie rozgrywana dwa razy w tygodniu w tym w srody o 21 wiec bedzie kolidowala z naszym turniejem srodowym.
    Dlatego moja goraca prosba o zmiane terminu (mam na mysli dzien) ligi pokerowej we Wrocku bo napewno nie tylko ja ale tez i inni chcieliby pograc na obu tych turniejach tak mi sie przynajmniej wydaje....a co Wy o tym sadzicie?
    Takze pytanie do organizatorow czy daloby rade zmienic dzien i jak szybko ewentualnie moznaby na to liczyc tak jak mowie 2 kwietnia rusza liga mistrzow na sportigbecie.
    Pozdrawiam i do zobaczenia w srode na turnieju...

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    wroclaw
    Posty
    41
    Wszyscy brydżyści już wiedzą ze turniej środowy (brydżowy) jest odwołany, czyli można by zrobić turniej pokerowy wczesniej. Myślę, że pomysł jest ok, ale czy wszyscy tego chcą i się poinformuja w czas ? Zupełnie mi z glowy wyleciało co by o to zaczepić wczesniej... wypowiadajcie się.

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    wroclaw
    Posty
    41
    Wszyscy brydżyści już wiedzą ze turniej środowy (brydżowy) jest odwołany, czyli można by zrobić turniej pokerowy wczesniej. Myślę, że pomysł jest ok, ale czy wszyscy tego chcą i się poinformuja w czas ? Zupełnie mi z glowy wyleciało co by o to zaczepić wczesniej... wypowiadajcie się.

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Turniej brydzowy zostal odwolany z uwagi na wystawe organizowana w sali, w ktorej jest zwykle rozgrywany. Nie ma sensu zmieniac godziny startu jednorazowo. Za duzo zamieszania imo.
    Osobiscie mam tez nadzieje, ze dzien organizacji tez nie ulegnie zmianie. Srodowy wieczor to w zasadzie moj jedyny wolny w calym tygodniu

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek
    a trzecie zajął wielki pechowiec mr. R. który po flopie miał strita a ten bandyta redds miał trójkę czwórek i na turnie dostał karetę...
    hmmm na zdjeciu widze ze mial w reku A3's a we flopie byla 6 wiec jak mogl miec po flopie strita ?? cyba ze wykladajac karty szliscie w lewo a 2 pierwszych od prawej kart nie widze :roll:

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    flop był 245... naprzeciwko graczy siedział krupier i wykładał flopa od swojej lewej strony

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez arczibalt
    Fajna sprawa jest z ta liga pokerowa we Wrocku....jednak moim skromnym zdaniem pojawil sie malutki problem mam tu na mysli propozycje sportigbetu o lidze mistrzow ktora mialaby ruszyc od 2 kwietnia i granoby ja dwa razy w tygodniu. Zarowno lige mistrzow w sportigbecie jak i lige pokerowa we Wrocku uwazam za swietne ale problem o ktorym chce napisac jest taki ze liga mistrzow w sportigbecie bedzie rozgrywana dwa razy w tygodniu w tym w srody o 21 wiec bedzie kolidowala z naszym turniejem srodowym.
    Dlatego moja goraca prosba o zmiane terminu (mam na mysli dzien) ligi pokerowej we Wrocku bo napewno nie tylko ja ale tez i inni chcieliby pograc na obu tych turniejach tak mi sie przynajmniej wydaje....a co Wy o tym sadzicie?
    Takze pytanie do organizatorow czy daloby rade zmienic dzien i jak szybko ewentualnie moznaby na to liczyc tak jak mowie 2 kwietnia rusza liga mistrzow na sportigbecie.
    Pozdrawiam i do zobaczenia w srode na turnieju...

    nie pozostaje nam nic innego jak przychodzić na srodowe turnieje z laptopami pod pachą.... :lol: :lol: :lol:
    a tak serio to pogadamy jutro na turnieju, zobaczymy ile bedzie chetnych osob na zmiany. ja jestem przeciwko zmianie terminu

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    161
    Czyli jutro gracie normalnie od 21?
    A przy okazji, ktoś gdzieś pisał że turniej ten jest teraz lepiej zorganizowany, tak więc o której mniej więcej kończycie? i jak długo teraz trwają blindy? A i jeszcze jedno, widzę że coraz więcej osób przychodzi, nie ma problemu z żetonami? bo ostanio jak byłem to problem juz przy 11 osobach był.

  10. #30
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez Preze$
    Czyli jutro gracie normalnie od 21?
    A przy okazji, ktoś gdzieś pisał że turniej ten jest teraz lepiej zorganizowany, tak więc o której mniej więcej kończycie? i jak długo teraz trwają blindy? A i jeszcze jedno, widzę że coraz więcej osób przychodzi, nie ma problemu z żetonami? bo ostanio jak byłem to problem juz przy 11 osobach był.
    jutro zaczynamy o 21.00.
    jutro spodziewamy się rekordowej frekwencji więc pewnie się turniej skończy ok 1 w nocy, może trochę później jak będzie sporo osób, jeśli rzeczywiście będzie sporo osób to chyba pomyślimy o tym by blindy rosły co ok 20min.
    problem z żetonami bedzie, ale mam nadzieję że po raz ostatni. czekam na dostawę żetonów od firmy sportingbet, póki co będą prowizoryczne żetony z mojej starej ruletki + walizka porządnych żetonów