Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 221 do 229 z 229
  1. #221
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Cóż za końcówka sezonu 8) Kolejny rekord frekwencji, wizyta Massci (dzięki) i fotokomórka decydująca o rozdziale czołowych miejsc w długiej fali 8) Tabela końcowa pokazała, że kazdy turniej i każde miejsce było istotne. Gratulacje dla Alutka za wygranie sezonu, Cthulhu za niesamowity finisz 8) Największe gratulacje dla wszystkich uczestników. Nie będę na pewno odosobniony w stwierdzeniu, że udało nam się wszystkim stworzyć coś naprawdę fajnego. Wielkie podziękowania dla SPORTINGBET za opiekę i patronat, Alutkowi za wzorcową organizację.

    Kolejny sezon przed nami. Starujemy już w czwartek 8)

  2. #222
    Na początku jeszcze raz wielkie GRATULACJE dla Mikela wiedzial kiedy uderzyc tym bardziej ze nadarzyly sie ku temu sprzyjajace okolicznosci (bardzo duza liczba pdfow do zdobycia no i szybkie odpadniecie amazonita).
    GOOD JOB MIKEL 8)

    Kilka slow odnosnie wrazen na tym turnieju....no coz staralem sie tym razem bardziej niz zwykle no bo wiadomo walczylem, jednak byl jeden niesprzyjajacy czynnik ktory mi troche a nawet bardzo utrudnil gre a mianowice "smietnik" ktory dostawalem. W calym turnieju wzialem tylko jedna pule i to jeszcze blefujac :roll: w koncu gdy juz blindy byly 8/16 a mi zostalo 81 zetonow dostalem pierwszego asa w turnieju no niestety ze slaba obstawa bo 9 pomyslalem sobie ze takiej szansy moge juz nie miec. Wiec chwila zastanowienia. Same foldy do mnie ja All IN za mna jeszcze bylo kilka osob w tym Mikel ktory daje swoj ALL IN to byla wielekrotnosc mojego stacka . Niestety juz wiedzialem co sie swieci i ze Mikel ma lepsza karte. Pokazal AK vs moje A9 jeszcze jeden kolega wszedl no ale wygral As na flopie z lepszym kickerem. I tak o to moje szanse na cokolwiek sie skonczyly.

    Rowniez gratuluje cthulhu za swietny finish przed turniejem byl 2pkt za mna no ale w pieknym stylu wykorzystal swoja szanse 8) troche pecha mial amazonit ktory przez wiekszosc turniejow dzierzyl pozycje lidera no ale jak stare porzekadlo mowi gra sie do 90min :mrgreen: Jeszcze chcialbym wspomniec o dobrym wystepie vinca83 ktoremu jak dobrze licze zabraklo dwoch miejsc wyzej aby to on zajal to drugie miejsce.
    Turniej pelen emocji jak i rowniez caly sezon.
    Podziekowania dla wszyskich uczestnikow z ktorymi mialem przyjemnosc grac jak i rowniez dla sponsora Sportingbet ktory wiedzial w co zainwestowac "zielone" :lol:
    Czekam juz na nowy sezon i mam nadzieje ze frekwencja jaka byla na ostatnim turnieju otworzy rowniez pierszy turniej w nowym sezonie.
    Niech moc bedzie z Wami
    pozdrawiam

  3. #223
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    162
    :lol: :lol: :lol:

    Zupelnie sie nie spodziewalem.. liczylem po cichu na pierwsza piatke.. ale pudlo?! Nie zebym nie wierzyl w siebie.. ale myslem ze liderzy nie odpuszcza i nawet wygrywajac turniej nie mam szans nadrobic strat.. a tu prosze jaka niespodzianka...
    Szkoda tylko ze odpowiednio wczesnie nie wyeliminowalem alutka :twisted: a byla okazja.. chyba skiepscilem jedno z rozdan.

    Wielkie podziekowania dla Sportingbetu i organizatora!!!

    Gratulacje dla Alutka! Nie ukrywam ze jego zwyciestwo to duza niespodzianka dla mnie. Murowanym moim faworytem byl Amazonit, gotow bylem zaklady przyjmowac. Mimo ze III miejsce w dlugiej fali wstydu ci nie przynosi to i tak jestes dla mnie najwiekszym rozczarowaniem tej edycji.. POPRAW SIE!!

  4. #224
    Gratulacje dla wszystkich zwycięzców, to był naprawde pasjonujący finisz! Przyjemnie się z Wami grało, jak zwykle fajnie zobaczyć róznice i podobieństwa na Ligach Miejskich Sportingbet które miałem przyjemność odwiedzić osobiście (serio chłopaki, pomyślcie o zmianie nominałów, bo potem przyjeżdzam i przegrywam , hehehe)

    Sytuacja w czołówce była faktycznie napięta, jak więc widać morał jest prosty : nie można odpuścić żadnego turnieju tygodniowego!

    Dziękuję Michałowi za wzorowe prowadzenie Ligii oraz wrocławską gościnność. Dzieki również dla wszystkich z ktorymi zwiedzalem stary rynek i dyskutowalem do rana o metodzie doboru metody

    Tak trzymać chłopaki, grać i szlifować formę na Mistrzostwa Polski Sportingbet INTERCITY Cup 2006 !

  5. #225
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    90
    Gratulacje Alutek i olbrzymie podziekowania za organizacje i zalatwianie spraw odnosnie sponsoringu.
    Gratulacje i podziekowania dla wszystkich bioracych udzial w turniejach za stworzenie atmosfery.
    Podziekowania dla SB za dodatkowe nagrody.
    Pozdrawiam

  6. #226
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    144
    Dzieki wielkie dla Michala, za zaangazowanie i krzewienie kultury pokerowej! :wink:
    Mam nadzieje, ze od nastepnego sezonu stala frekwencja przekroczy 35 osob.
    Jak wyglada sprawa z wpisowym?Czy opcja 30+3zl zostaje?

  7. #227
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez amazonit
    Ja tak się zastanawiam widząc tą gęściawkę w tabeli, że warto by było ustalić przed ostatnim turniejem co się dzieję w sytuacji gdy na koniec dwóch graczy będzie miało tą samą ilość punktów. Podział ?

    Emocji na pewno będzie wiele w czwartek 8)

    no i wykrakałeś hihihii.... :lol: :lol: :lol: :lol:

  8. #228
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    bardzo przepraszam ale z wrażenia zapomniałem podać wyniki turnieju "B"


    1. patol
    2. barto
    3. misioo
    4. błażej
    5. Baśka
    6. krystian

    gratulacje dla patola za wygranie turnieju!!!! )
    nagrody od sportingbet powinny być lada moment na Waszych kontach
    mam nadzieję, że połkneliście bakcyla i będziecie od nowego sezonu przychodzić na nasze turnieje.

  9. #229
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    myślę że powoli możemy zamykać ten wątek
    sezon był wg mnie bardzo udany, turniej nam się rozrasta, atmosfera super, sponsor jest - nic tylko grać

    wszystkim bardzo dziękuję za wspólne granie, za pomoc przy rozkładaniu żetonów, sprzątaniu itp.

    chiałbym specjalne podziękowania złożyć dla reddsa i amazonita za... wszyscy wiedzą za co
    ponieważ liga się rozrasta, jest coraz więcej spraw z nią związanych a mi czasami brakuje wiedzy to wyżej wymienionych chciałbym serdecznie zaprosić do "zarządu" ligi by mogli pomóc mi w decydowaniu o kluczowych sprawach (a tak mi pasowała ta dyktatura.... :lol: )
    liczę że nie odmówicie


    aha, jeszcze jedna kwestia, by nie zabrudzać nowego wątku to bardzo proszę o wpisywanie tutaj waszych sugestii , pomysłów i zmian regulaminowych na nowy sezon.
    wzrośnie wpisowe z 33 na 35 zł . 2zł będzie szło na nagrody do długiej fali.
    jakie macie jeszcze pomysły?


    no i tak w ogóle to zapraszam Was na nowy wątek - http://forum.pokerzysta.pl/viewtopic.php?p=50238#50238