Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 229
  1. #11
    Naprawde bylo swietnie a tym bardziej jestem zadowolony ze jak na moj debiut w realu to 3 miejsce to calkiem niezle :lol: inna sprawa ze licze od konca te miejsca :mrgreen: a tak powaznie to cala atmosfera i ten klimat sprawilo ze bede stalym uczestnikiem tych turnieji (o ile praca na to pozwoli) i zapraszam rowniez Was (ktorzy jeszcze nie mieli okazji zagrac w tym turnieju) do tego abyscie poszerzyli to grono ---> NIECH MOC BEDZIE Z WAMI
    Podziekowania dla sportingbetu za promowanie holdema we Wrocławiu

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez hesus6
    ten turniej jest fantastyczny, ludzi przybywa, warunki ciągle się poprawiają, i można się nacieszyć NLH w wersji turniejowej na żywo we Wrocławiu, a tego tu brakowalo.
    Wraz z informacja o tym co zaoferował Sportingbet pojwailo się dużo nowych twarzy, tak że nie długo będzie trzeba ulokować ludzi na 3 stolikach chyba.
    I tak z z sita robi sie niezly multiplay...
    powolutku czynimy działania ze sportingbetem by trafił do nas profesjonalny stół do pokera :lol: :lol: jesteśmy na liście oczekujących i jak tylko sportingbet będzie miał wolne stoły do dyspozycji to jest szansa że jeden trafi do nas 8)

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrow Wielkopolski
    Posty
    52
    Faktycznie turniej robi sie coraz ciekawszy. Szkoda tylko ze zaczal sie dopiero teraz, kiedy wpadlem w maly dolek jesli chodzi o forme :wink:
    Obiecuje ze nastepnym razem dam z siebie wszystko i moze wygram

    Oczywiscie podziekowania dla Sportingbetu rowniez ode mnie.

    Jeszcze dwie sprawy.... Tak mi sie nasunely, moze godne rozpatrzenia...

    1. Czy mozna rozpoczac troche wczesniej, skoro liczba uczestnikow rosnie, zamiast zmniejszac czas trwania blindow.

    2. Czy jest ktos chetny za krupiera? Duzo czasu marnujemy wlasnie na tasowaniu itp. Gdy robi to tylko jedna osoba, mozna rozgrywac duzo wiecej rak, a o to chyba chodzi.

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    No i za nami kolejny turniej. Było jak zwykle zabawnie i emocjonująco. Nowi koledzy szybko wtopili się w wesołą atmosferę. Witamy serdecznie i zapraszamy ponownie 8)

    Wczoraj pierwszy raz miałem okazję zagrać nowymi kartami ze Sportingbet. Są eleganckie i wydają się bardzo trwałe. Gdy obrócimy je poziomo mamy emblematy z prawej strony ( to działa :lol: - pozdrawiam kolegów z Warszawy).


    Grzegorz co do wcześniejszego rozpoczęcia turnieju, niestety ta opcja odpada. Większość graczy to brydżyści przychodzący prosto po turnieju brydżowym, który się kończy o 20.30.


    Pomysł z krupierem świetny, choć ja osobiście wolałbym...


    ... krupierkę 8)

    Pozdrawiam

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    to prawda... jest nas spora grupa brydżystów którzy kończą ok 20.30 turniej na dworcu...
    póki będzie nas poniżej 20 osób na turnieju to terminu zmieniać nie będziemy, ale jeśli zacznie przychodzić na turniej regularnie ponad 20 osób to rzeczywiście będzie trzeba pomyśleć nad jakimś rozwiązeniem.
    może zmienimy termin z środy np na czwartek godzina np 19.30?? nie wiem... będziemy głosować :lol:

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    ahaaaa .... i ja też wolę krupierkę :lol: :lol:

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrow Wielkopolski
    Posty
    52
    Jesli znajdzie sie krupierka, to oczywiscie ze tak. Najlepiej dwie zeby zaden ze stolow nie czul sie poszkodowany

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Naprawde świetnie się bawiłem. Dziękuje wszystkim odpowiedzialnym za organizacje oraz SportingBet za umożliwienie mi debiutu w grze na zywo.
    Wydaje mi sie jednoczesnie, ze struktura blindow rosnie odrobine za szybko, w poczatkowej fazie bylo to gora 10 rozdań, moznaby moim zdaniem wydluzyc czas leveli, aby zapewnic wiecej frajdy i zmnieszyc losowosc naszych turnieji. Jednoczesnie byłbym za splaszczeniem nagrod, wprawdzie tym razem to ja bylem osoba osiagajaca z niej najwieksze korzysci, ale mysle ze bardziej sprawiedliwe byloby klasyczne 50-30-20.

    pzdr
    Sebastian

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez DuzySlon
    Wydaje mi sie jednoczesnie, ze struktura blindow rosnie odrobine za szybko, w poczatkowej fazie bylo to gora 10 rozdań, moznaby moim zdaniem wydluzyc czas leveli, aby zapewnic wiecej frajdy i zmnieszyc losowosc naszych turnieji.
    Wolniej sie nie da Dluzsze levele byly testowane i turniej strasznie sie przeciagal.

  10. #20
    SHIT !! Gdybym wiedzial ze liga sie zaczyna to bym nigdy nie opuscil tego turnieju w srode :/ no coz... bede musial nadrobic straty ;] do zobaczenia w srode ;] 8)