Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    6
    moim przeciwnikiem byl total cs z VP 90% kolega mowi ze zagralem jak ostatnia c... a jak wy uwazacie ?? sory ze w takiej formie ale pierwszy raz dodaje reke d dyskusji i nie bardzo umiem inaczej Jakby ktos rozczytal sie i ocennil bylbym wdzieczny


    Seat 1: .big.bluf. (€23.57)
    Seat 3: Digo81 (€46.87)
    Seat 2: lead17 (€24.07)
    Seat 4: €€JOKA78€€ (€24.29)
    Seat 5: zagpier (€45.95)
    Digo81 posts the big blind of €0.25
    lead17 posts the small blind of €0.12
    .big.bluf. is the button
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to .big.bluf. [Jh Ah]
    €€JOKA78€€ folds
    zagpier calls €0.25
    .big.bluf. raises €1.00
    lead17 folds
    Digo81 folds
    zagpier calls €1.00
    *** FLOP *** [7h 7s Ad]
    zagpier checks
    .big.bluf. bets €1.75
    zagpier calls €1.75
    *** TURN *** [7h 7s Ad] [6h]
    zagpier checks
    .big.bluf. bets €3.75
    zagpier goes all-in with €43.20
    .big.bluf. goes all-in with €20.82
    *** RIVER *** [7h 7s Ad 6h] [3d]
    *** SUMMARY ***
    Total pot €45.16 | Rake €2.35
    Board: [7h 7s Ad 6h 3d]
    .big.bluf. won (€0.00), mucks
    zagpier won (€45.16), showed [7c 4c]

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Jakiekolwiek ready na grę post flop gościa? Z reguły 90 vpip goście to strasznie pasywni gracze i wielkie calling station, co oznacza, że zcalldownowałby ciebie tutaj z każdą parą asów i pewnie z parą z ręki też. Jednak tacy gracze, jak przebijają, zwłaszcza takim grubym betem, to zwykle równie grubo mają. Po prostu ważny jakikolwiek read na jego grę post flop.

  3. #3
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    6
    Stawiałem go na Ax słabszym od mojego tudzież słabsza para 2-6 lub , po turnie wydawało mi sie ze chce zabrać pule blefem.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    To co piszesz to jakieśtam założenie i okej, takie trzeba robić. Ale założenia się buduje na podstawie jakichś informacji. Jakie miałeś informacje, że założyłes akurat tak a nie inaczej?

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    To co piszesz to jakieśtam założenie i okej, takie trzeba robić. Ale założenia się buduje na podstawie jakichś informacji. Jakie miałeś informacje, że założyłes akurat tak a nie inaczej?
    Czutke ?

  6. #6
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    6
    Wysnułem to stad ze scallowal za 1 euro przed flopem czyli pewnie miał cos dobrego bądź średniego z czym sie bal pushowac ale chciał zobaczyć na flopie swoje karty np Asa ,(tak jak pisalem Ax) badz niska para do seta, (ale ze to donk mógł nie podbijać niskich par przed flopem), po flopie call bo zlapal asa,turn mocny rerise bo uważna ze po second barrel zrzuce asa jeżeli i ja mam, pokazując sile swojego asa lub próbując przestraszyć swielkością swojego staka 45 euro blef do niskiej puli ok 6 euro gdzie nie opłacałoby sie scallowac.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Nie no ja zajarzyłem twój tok rozumowania ale ty nie zajarzyłeś mojego pytania. Pytałem o to dlaczego, czyli na jakiej podstawie, pomyślałeś, że on tak pomyśli.

  8. #8
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    6
    Bo jest donkiem ktory gra kazda reke i myslal ze zblefuje innego gracza i bedzie czul sie dobry ze mu sie udał wielki blef typowy gracz ktory gra dla emocji z nudów lecz nie dla kasy

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Uzasadnienie "bo jest donkiem" niestety często prowadzi do sytuacji, gdzie popełnia się błędy i samemu wydonkowuje kasę do donka. Mi chodzi o to czy widziałeś wcześniej żeby tak wyblefowywał kogoś z rozdania, szalał z top parą bez kickera itp, czy był raczej pasywnym station i okazjonalnie zablefował na river jak mu nie doszło czy coś.

  10. #10
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    6
    to nowy gracz malo z nim gralem ale z tego co widzialem wczesniej wszystko callowal do rivera , raczej tak nie szalał