Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Nie wiem dlaczego miałbym ochotę spasować 88... ale 99 bym nie odpuścił.

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    88 jest too loose imo, za małą część jego range dominujesz, o wiele więcej rąk dominuje AQ. 88 to dla mnie instamuck. Ja bym przyjął jego range w kontekście par od szóstek wyżej, niższe pary myślę, że wyrzuca. Chociaż biorąc pod uwagę villainów z rozdania, może i 22 tam ciśnie. Ma na nich pewnie te same ready co ja.
    Chyba po prostu straszliwy ze mnie nit, ale jest to sytuacja, w której mamy dobry re-steal stack z niezłym fe i nie ma ciśnienia pakować się w super thin spoty, gdzie mamy ~49% przeciwko jego range, bo tutaj trzeba wygrać showdown i nie ma znaczenia to, czy 88 jest pre flop najlepsze czy nie, bo jeszcze musi się utrzymać. W tej sytuacji trzeba moim zdaniem mieć ręke, która dominuje sporo jego range, tak jak właśnie aq - z kqs, aj i ats raczej by olka wrzucił.
    Ostatnio edytowane przez Leszek ; 09-05-2010 o 22:54

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Słusznie! Generalnie się zgadzam ale pamiętaj, że mamy dobrą cenę z puli nawet na flipa

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Podobnie jak Mash - dziewiątki scalluję, ósemki raczej zrzucę, choć nie na 100%.
    I w tym spocie nie chodzi o to, żeby koniecznie dominować gościa/utrzymać się - mamy świetne oddsy na zagranie sobie flipa.

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Ale czy swietne oddsy na zagranie flipa to więcej niż stack z dobrym fe, którym można zgarniać żetony bez showdownu? Gdybym miał 10-12bb to nawet bym się nie zastanawiał pół sekundy. Ale tutaj jest fajny resteal stack.
    Ja tylko zadaję pytanie, nie mówię że wiem lepiej obv Turniejów to ja wiele nie gram.