Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Idealny czas na zakupy po obecnym kursie dolara!

    Sprzedam NOWEGO, biznesowego ( 1,9kg ) laptopa Sony Vaio SR51MF/w, dokladnie taka sama specyfikacja jak na tej aukcji (OCZYWISCIE NIE ROZOWY ):
    http://www.allegro.pl/item1020329818...ti4570_w7.html

    Na laptop jest 24 miesiace gwarancji ( z faktura ) od wczoraj - 06.05.2010r.

    Cena w sklepie Vaio = 4299zl ( roczna gwrancja ).
    Laptop na allegro 3790zl w beznadziejnym kolorze i roczna gwarancja, przedluzenie gwarancji na 2 lata kosztuje 250zl. Czyli moja wersja = 3790zl + 250zl = 4040pln

    U mnie: sprzedam za 3,300zl, czyli 740zl taniej ( plus wysylka ale to grosze ).
    Platnosc: Neteller/PS/konto bankowe/ gotowka + odbior osobisty w Warszawie.

    Foty sprzedawanego lapka :




    Kontakt poprzez Pm'a lub na tlpoker, uzytkownik Defrag. Mozliwosc wystawienia przez allegro.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez DeFraG Zobacz posta
    Laptop na allegro 3790zl w beznadziejnym kolorze i roczna gwarancja, przedluzenie gwarancji na 2 lata kosztuje 250zl. Czyli moja wersja = 3790zl + 250zl = 4040pln

    U mnie: sprzedam za 3,300zl, czyli 740zl taniej ( plus wysylka ale to grosze ).
    Platnosc: Neteller/PS/konto bankowe/ gotowka + odbior osobisty w Warszawie.

    Kontakt poprzez Pm'a lub na tlpoker, uzytkownik Defrag. Mozliwosc wystawienia przez allegro.
    Nie rozumiem czemu nie wystawisz na allegro od 3000 - chwilka roboty

  3. #3
    Prowizja allegro, skarbowka itd.
    Nie przepadam za tym serwisem ( szczegolnie teraz gdy blokuje pieniadze na ~3dni ), wiec jesli nie znajdzie sie kupiec to wystawie.

    Sprzedawalem jeszcze swojego starego uzywanego Sony Vaio ( znacznie gorszego ) w zeszlym tyg, chcialem puscic u siebie na stronie za 1,500zl - mialem dwoch chetnych i w koncu sie nie zdecydowali. Na allegro poszedl za 1,700zl 3 godziny po tym jak go wystawilem.
    Cena jest dobra, daje skorzystac pokerzystom. Lepiej zeby zostalo 'w rodzinie'

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    no ja dzis wpadlem do media zobaczyc jakies podobne 13.3 i okazalo sie ze w calym media nie bylo zadnej 13 (zadnej firmy) wtf.
    Jutro pojade na miasto jeszcze, bo wiem juz gdzie vaio maja, zobacze jak to wyglada i dam ci znac...

    edit: myslisz ze da rade grac 4 stoly (ps,ftp) na nim raz na jakis czas, zazwyczaj 2... a i jeszcze 1 - czy grzeje sie ten lapek, bo obecnie moj (z dobra karta graficzna, nie wiem po co mi ona - grzeje sie jak sam... a nie uzywam biurka wcale, nonstop na kolanach )
    Ostatnio edytowane przez maddog ; 08-05-2010 o 19:43

  5. #5
    2/4 stoly zaden problem, ale mysle ze tyle bedzie +/- gornym limitem. Przy 6 beda na siebie nachodzic i moga byc zbyt male.

    Ja osobiscie gram w domu wiecej stolow, ale mam podlaczony 26 calowy monitor. W 'drodze' gram 4, na dokladnie identycznym laptopie, nie narzekam, Holdem Manager z 3 wersami statsow przy kazdym z graczy.

    Co do grzania sie, Vaio sa dosc specyficzne pod tym wzgledem, ze wzgledu na metalowo/aluminiowe obudowy.
    Wszystkie laptopty sie grzeja, jednak tutaj jest to bardziej odczuwalne, taka po prostu jest specyfikacja materialu z ktorych sa zrobione.
    Jednak, jest jedno ale - moj poprzedni Vaio nie grzal sie w ogole, po roku zaczal sie grzac tak ze prawie mi sparzylo raz reke. Caly psikus polegal na tym, zeby... kupic sprezone powietrze i przeczyscic wentylatory. Od tamtego momentu za kazdym razem czulem dotyk chlodnego metalu obudowy
    Przez 3 lata uzytkowania roznych modeli Vaio nie mialem zadnych problemow z ich grzaniem sie, poza tym jednym razem. Sytuacja wyglada dokladnie tak jak napisalem wyzej, ja po prostu nie czyscilem go przez ~rok, a wystarczylo go przedmuchac, nawet 'recznie'.