Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    wiem że pewnie to było w głównym wątku o netku, ale wydaje mi się że niedawno się to zmieniło. czy ktoś może potwierdzić w praktyce że można logować się na konto netka z zagranicy bez uprzedzania supportu o tym fakcie, tak jak pisza w FAQ netka pod "travelling to a different country"? wczesniej ponoc bylo inaczej wiec chetnie uslyszalbym potwierdzenie od kogos kto sprawdzal w praktyce. tx.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    mozesz logowac sie z kazdego z krajow ktore maja wypisane na liscie bez zadnego zawiadamiania ich. mozesz dokonywac wplat / wyplat logujac sie z innego kraju niz twoj bez zawiadamiania. sprawdzone z supportem i w praktyce.

    jedyne czego nie mozesz to logowac sie z kraju ktorego nie ma na liscie - np usa, bez jakiegos proxy /vpn.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Odświeżam temat, gdyż nie mogę znaleźć tej listy krajów, w których można się logować na netka, a może ktoś takową posiada? Wylatuję za tydzień na dłużej do Chin i chciałbym wiedzieć jak tam wygląda sprawa logowania się oraz wypłat kartą, bo jak wiadomo kraj ten nie jest zbyt liberalny w kwestiach internetowych

    Przy okazji może ktoś się orientuje czy można grac stamtąd online ?

    Z góry dzięki za pomoc.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Shit, czy to znaczy, że nie wypłacę pieniędzy w Chinach kartą Netellera ? ;/

    Edit: Problem zażegnany. Może się komuś przyda informacja od supportu:
    "We do believe that our card can be used in China's ATM where they have a mastercard logo. Our card is only 3 years old and we are not 100 % sure if our card works there, I have checked with other co-workers and we do not have any problems for the customers to withdraw funds at ATM in China. Just please do not log in your NETELLER account in other countries. Once you log in your account, your account will be closed same as your card. Thank you."
    Ostatnio edytowane przez SlepY ; 02-11-2010 o 21:51