Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Chciałem się podzielić z wami moją historią. Dostałem 30$ free na titanie dość dobrze szło na początku i w 3dni wyrobiłem pkt żeby moc wyplacic. Jednak grałem dalej i przegrałem troszeczkę ale spoko. Pewnego dnia stwierdziłem że zmienię sobie hasło. Nacisnąłem przypomnienie hasła. Czekałem dość długo jak na automat (12h??) ale ok wpisuje nowe hasło wyskakuje info żebym zmienił ten pass z automatu na inne wiec wpisałem. Gdy potem chciałem się zalogować uzywając nowego hasła wyskakiwało że konto czasowo zablokowane. Już się wkur**** bo chciałem sobie pograć ale luz napisałem mail pod wskazany adres i po dniu oczekiwania nie otrzymałem odpowiedzi napisałem więc w języku ang do nich.... też nic. Wychodzi na to że od 3/4dni nie mam dostępu do mojego konta na tym roomie. Do tego nikt nie jest łaskaw mi napisać dlaczego tak się stało...

    Wiecie może co się mogło stać?? To jest śmieszne że nie moge sobie pograć i do tego nie uzyskuje żadnego info dlaczego konto zostało zablokowane. Murzyn wyrobił im rake i murzyn może spierdalać tak??:P Chyba na serio gra na innych roomach niż FTP i PS nie ma sensu.... tydzień wycięty z życiorysu.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    zmień pocztę

  3. #3
    Why?? Przecież mail z hasłem dochodzi a jak wysyłam do nich maila to dostaje potwierdzenie z automatu? Poza tym jak mam zmienic pocztę jak konto zablokowane?;]

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    multiaccounting?

  5. #5
    Nie, tak wgl to po raz 7 poprosilem o nowe haslo i zadziałało.... nie moge go zmienic na inne bo wystatkuje ze cos zle wpisalem ciagle :] Dziwny soft.

  6. #6
    Witam, mam pytanie czy gra ktoś na titanpoker i mógłby mi pomóc w sprawach technicznych... ?

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Ja pare lat temu jak zaczynałem grać w pokera wygrałem kilkanaście dolarów we freerollu na titanie. Nigdy więcej nie udalo mi się zalogować na swoje konto ;]. Pisałem do supportu ale bezskutecznie, więc sprawe w końcu olałem...

  8. #8
    Jak chcesz grać na iPoker (sieć do której należy m.i. Titan i jeszcze około 70-80 innych poker-roomów) to mogę coś doradzić. Grałem najpierw na Titanie – ten sam problem, co i ciebie. Uciekłem na Chilli Poker, generalnie było dobrze, ale wygląd stołów raził mi oczy. Rozejrzałem się i znalazłem program do zmiany wyglądu stołów oraz dużo innego dobrego: PokerBolide.com, software for poker and advanced gambling