Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: plan by ownerek

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Taki plan jak ma majster Doli :P, to dobra rzecz. Madrzy ludzie wciaz mi powtarzaja planuj chlopie!!, zeby cos osiagnac, weryfikuj, poprawiaj, zwiekszaj efektywnosc (EFEKTYWNOSC, eureka tego slowa szukalem ).
    A wiec glowny powod powstania mojego planu, to oczywiscie po za inspiracja Blogiem Doliego...koniecznosc kiblowania w dworcowej kawiarence, na stacji Warszawa Wsch, w oczekiwaniu na nastepny pociag :x

    Tak wiec zalozenia na Listopad:
    1. Wyplata 1000$ (1000$ to magiczna liczba:P), a wiec wzrost efektywnosci grania o ok 3.33, w porownaniu do Pazdziernika
    2. Odlozenie bankrolla umozliwiajacego gre w miesiacu nastepnym

    Planuje (!!) regularnie grac stoliki limit na pacific bonus 2/4, bonusy w sieci cryptologic 1/2 oraz turnieje oprocz pacyfic, cryptologic rowniez w sieci prima.

    Czas jaki zamierzam poswiecic to ok 100h, 25h/tydzien sobota ok 12h niedziela ok 5, wtorek,sroda lacznie 8.
    Tak wiec sredni zarobek na godzine powinien wynosic 10$, co wydaje sie dosc latwe...( pozory )
    Dla zmieniejszenia ryzyka przegrania juz wygranych $ ( a wiec znow EFEKTYWNOSC!!), zamierzam wyplacac wygrane $ co tydzien.


    Ponadto zamierzam zrobic pewna stronke i....

    No i jescze zamierzam ograniczyc granie na zywo w Morgansie,jako ze czesciej jestem sponsorem, niz sponsorowanym i poswiecic czesc tego czasu na granie online.

    Ponadto chce pojawic sie w ktoryms z czwartkowych polskich turniejow.

    Dla wygody, realizacjie swojego planu rozpoczolem juz 29 pazdziernika.(a za koncze za 4 tygodnie)

    Na chwile obecna stopien realizacji planu to 18%,
    godzin 10 10%,
    srednia na godzine 18$ (8 up!)


    Do kasy wygranej/zarobionej bede rowniez wliczal wszelkie bonusy otrzymane zarowno za raked hands, jak rowniez za nowych graczy, a odejmowal wszelkie inwestycje z tym poczynione. 8)

    Planem w dluzszym okresie (grudzien) jest zaoszczedzenie bankrollu 500$ na pacific poker i powrot na blindy 5/10.

    Powodowany zblizajacym sie odjazdem oczekiwane pociagu, powoli koncze ten przydlugi spamik :lol: , aczkolwiek wszelkie komentarze i sugestie mile widziane

    Serdecznie Pozdrawiam
    ownerek

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Widze, zę ciągle swój fixed jedziesz ...
    a nie myślałes o przeżuceniu się na NL ?
    ja tez grałem fixed za czasów pacifica, do NL się zraziłęm ale plissken mnie ochrzanił i doradzaj granie NL .... no i przyniosło efekt... jak grasz solidnie, spasowanie 30 rąk z rzędu ni przeszkadza, także zrzucenie najwyższej pary z kickerem np A .... to luz, graj NL. Tafisz jedno rozdanie na godzinę i ejstes duzo do przodu

    Ale rób co chesz

    Soprano

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    probowalem grac NL, ale chyba poprostu jestem lepszym graczem fixed niz nl. Kiedys rozmawialem o NL z plisskenem, no i wyszlo ze wlasciwie o tajnikach gry NL wiem dosc niewiele. Zaczynalem od fixed, wszystko co czytalem, jezeli chodzi o stoly to tez tylko fixed. Tak wiec poki co zostaje przy moim limicie

    Z NL mam ten problem, ze probuje go grac jak limita, a to chyba sredni pomysl. Przegrywam na dobre karty....dosc czesto... trudno, jak mowia nie dla psa kielbasa :P

    pozdro
    ownerek

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    po 17h gry, plan wykonany w ponad 40%
    srednia z gry (bez bonusow): 13,47
    srednia z bonusami: 25

    Takie statystyki bardzo fajna rzecz,az sam sie dziwie

    pozdro

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    To pisz bucu jeden ze nie przyjezdzasz bo taki masz plan
    a nie sciemniaj ze jestes chory

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    mam zwolnienie lekarskie :P