Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    gramy w HKD 10/20, troche powyzej 1/2$.
    dopiero trzeci raz w kasynie gralem i szukam opinii na temat paru rozdan. full ring, z tego co czytalem na 2p2 na temat live grania to standardowy limpfest i granie po flopie. wiekszosc stolu chinscy biznesmeni na majowce - gra zmienia sie w ruletke kto trafi kickera do zlimpowanego asa, zdarzaja sie calldowny 86 przez 3 strity na JT62A i tym podobne akcje.

    1.
    stack 2600, CO, [, ]
    3 limpy, raise do 140, 2 calle od limperow. pot kolo 450

    2 checki do mnie, cbet 300, 1 call od goscia po mojej prawej na MP. pot 1050
    koles ktory sprawdzil - consta limp-call, dwukrotnie doszedl do SD z setami grajac ch-call, w tym raz setminowal JJ za pol stacka.

    na turnie , ch i checkbehind.
    river , villain dbetuje 500 - fold ? i czy check behind na turnie ok ?

    2.
    stack 1600 AKs na BB,
    4 limpy, SB raisuje do 120, hero 3b do 400, limperzy fold, SB call. pot 880.

    flop 886 rainbow, SB check.
    poprzednie rozdanie villain zrobil dokladnie taki sam raise z 55 po paru limpach, ch-callowal seta.
    zagralem checki behind do SD myslac ze ma pare jakas i go nie wyrzuce pewnie. zostalo mi 1200, jakikolwiek bet by mnie commitowal z A hi. dobrze mysle ?

    3.
    stack 1500 na BTN
    limp od utg, foldy, HERO raise do 100, calle od blindow i utg. pula 400.

    flop
    SB check, BB 50, utg nie wie co sie dzieje i mowi ze za tyle to ze wszystkim moze drawowac, hero robi podobnie, na co SB raisuje do 150. BB i utg fold, licze i wychodzi ze mam dac 100 do 700 grajac z runner runner drawem przeciwko setowi / stritowi. czy majac 100% pewnosci ze gosc nam odda stacka jesli spadnie mozna to sprawdzic ?
    Ostatnio edytowane przez 82rott ; 05-05-2010 o 16:43

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    1) betuje turna i po callu praktycznie gram c/f

    as played rzuc moneta ^^

    2) stack size 4betowanego pota online.

    imo albo c/f albo bet w stylu 200 na flopie i 250 na turnie, pomysla ze wciagasz i sie ustawiasz na AI na riverze. Raz, ze to cena za ktora mozesz drawowac do A/K a dwa, ze w ten sposob nie wyrzuci Cie z any2 po Twoich chekach

    bo ze zrzuci 22 na tym boardzie nie ma co marzyc ;D

    3) fold do tych 50, nie masz oddsow i nawet jak trafisz czesto nie bedziesz najlepszy

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta

    2) stack size 4betowanego pota online.

    3) fold do tych 50, nie masz oddsow i nawet jak trafisz czesto nie bedziesz najlepszy
    2 - meaning ... ? to byl 3 bet bo wczesniej limpy. za duzo / za malo na live ?

    3 - jednak dorzucilem i 50 i 100 pozniej. turn , villain check znowu, checkbehind poprawny ?

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    3 - jednak dorzucilem i 50 i 100 pozniej. turn , villain check znowu, checkbehind poprawny ?
    Najlepszy imo.