Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Celeb miał 30 % ale jak był w poprzedniej sieci

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Mylisz sie, celeb nie daje zadnego 30%, pokieruj mnie na strone gdzie słowem o tym piszą i zrobię podpis z przeprosinami przez 2 tygodnie.
    Moze daje akurat Tobie, oficjalnie nie moze (znajdz mi chociaz 1 skin ipoker ktory ma na stronie napis ze daje rakeback podpis aktualny ).
    Tyle w temacie rb i ipoker.
    jak nie daje jak daje h,fakt na stronie nic nie pisze,ale to dla tego ze jest nie aktualny dla nowo zarejstrowanych,a jedynie dla tych co zakladali konta dawno temu czy tam jeszcze jak byli na BM,a w momecie jak przeszli do ipoker i napisalem do nich to mozna bylo wybrac czy chce ich program czy po staremu rackeback 30%

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    No widzisz - typowa umowa miedzy graczem-roomem, duzo roomow w ipoker daje rakeback, tylko trzeba sie wykazac ze jest sie dochodowym graczem i ugadac, ale to inna bajka...

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    powiedzcie mi czy czasem ten rakeback co jest z crushpokera (betfred) nie przychodzi tak jakby jako depozyt??

    bo w maju nie robilem depozytu a dostalem wejsciowke dla jakiegos tura co trzeba bylo robic depozyt, jakby to bylo uznawane jako depozyt to ev+ z nie banowaniem graczy wydaje mi sie