Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Kazda skórka ipoker musi mieć więcej depozytów od wypłat (gracze muszą przegrać więcej niż wpłacili) inaczej płacą do sieci kary i to wzięte z kosmosu.
    To jakis zart ? Ciezko mi to pojac. Jest taki zapis w regulaminie, to jest legalne? Przeciez room ma zysk z raku tak czy owak. Dostal ktos z Was taka kare? Przeciez to jakas kpina jest.

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez Mami Zobacz posta
    To jakis zart ? Ciezko mi to pojac. Jest taki zapis w regulaminie, to jest legalne? Przeciez room ma zysk z raku tak czy owak. Dostal ktos z Was taka kare? Przeciez to jakas kpina jest.
    To nie zart - konkretnie chodzi o skina i ratio wszystkich jego graczy - nie pojedyncze przypadki, jesli jest np 10 regów ktorzy regularnie wyplacaja to skin musi miec tez 10 fishy ktorzy tyle samo "puszczą" - wtedy jest na zero i nie ma kar, jesli przypada 10 regów na 2 fisze to room bankrutuje przez kary ipoker suxx!!!

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez Mami Zobacz posta
    To jakis zart ? Ciezko mi to pojac. Jest taki zapis w regulaminie, to jest legalne? Przeciez room ma zysk z raku tak czy owak. Dostal ktos z Was taka kare? Przeciez to jakas kpina jest.
    Załóż sobie że w sieci jest 75% przegrywających 17% wychodzących na czysto i 8 % wygrywających. Teraz jeśli z tych 70% przegrywających 3/4 to gracze którzy po przegraniu jednego depozytu dają sobie sobie spokój z tą zabawą to kto ma generować ruch i rake skoro regi zwykle ze sobą nie grają
    a umoczeni hazardziści wkońcu wszystko przegrają. W momencie kiedy przewaga cashoutów jest znaczna nad nowymi depozytami zaczyna się spadek rake i odpływ regularnych graczy z sieci wraz z ich bankrollami i wygraną gotówką bo zaczyna brakować ludzi od których można coś wygrać. A wymiana pieniążkami między regami skutkuje na tym że zarabia tylko room a nie grający. Ipoker to nie jedna firma jak FTP czy PS , skiny które mają dużo wygrywających zarabiają krocie a te które samych fiszy mają suche gówno z interesu. Dlatego lewym rakebackiem każda chce ściągnąć do siebie jak najwięcej regularnych graczy.
    Obecnie wprowadzane wszystkie regulaminy, zmiany w sposobie naliczania rake i kary to jest tylko ratowanie tonącego okrętu który jest już przechylony na jedną burtę gdyby nie firmy bukmacherskie jak Expekt, bet365, Paddy Power czy William Hill skąd gracze z zakładów mogą przegrywać swoje depozyty i wprowadzać je do sieci to okręt o nazwie ipoker dawno by zatonął.

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    i jak z ipokera chcialem calutki roll wyplacic to trzymali wyplate 3 dni zawsze w 3 h bylo mniejszcze kwoty chodzi o betfred

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Prawda jest taka ze granie w mniejszych skorkach na ipoker to w aktualnym czasie cos jak shot z trzema BI na omahe 5/10 gdzie siedza same regi. Mozesz wygrac (rake back, bonusy, gracze) i zadomowic sie na danych stawkach(nie zbanuja Ci konta) ale mozesz wjebac i zbankrutujesz - czyli zbanuja cie a srodkow nigdy nie zobaczysz bo mniejsze skorki zwina interes szybciej niz w ogole zdarzysz cos zrobic.

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    i grac czy nie grac na ipoker majac dobry rakeback??

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    grac dopoki rakeback nie padnie lol

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    niby na betfredzie z tego crushpokera dostaje nawet bedac na minus ale zobaczymy jak to bedzie

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    ktos tam pisal ze na ipoker jest oficjalny zakaz rackeback,niby tak,ale jest jeden room gdzie jest legalny i oficialny,a mianowicie celeb poker,ktore to daje 30% rackeback i jescze jakies bonusy do wyrobienia,wiec lipy nie ma i do tego wiem ze wszystko jest zgodne z ich regulaminem

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Mylisz sie, celeb nie daje zadnego 30%, pokieruj mnie na strone gdzie słowem o tym piszą i zrobię podpis z przeprosinami przez 2 tygodnie.
    Moze daje akurat Tobie, oficjalnie nie moze (znajdz mi chociaz 1 skin ipoker ktory ma na stronie napis ze daje rakeback podpis aktualny ).
    Tyle w temacie rb i ipoker.