Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Witam mam pytanie odnośnie stołów. Bardzo często strony takie jak http://www.pokertableratings.com archiwizują ręce. Jednak czasem pojawiają się w ich archiwach znaki zapytań zamiast kart. Z czego to wynika? Mówię głównie o stołach o których mowa w temacie. Zapewne ma to coś wspólnego z również brakiem showdown'ów przy stole, kiedy preflop czy flop wszystkie żetony znajdą się za linią. W jakiś sposób karty nie są odkrywane tylko po riverze zgodnie z kolejnością odkrywane chyba, że kolejna osoba ma karty słabsze od poprzedniej. Zupełnie jakby jakiś flat na riverze. W sumie nawet nie mam motywacji dociekać tego na sofcie i zupełnie nie jest mi to potrzebne do grania mojej A ani do analiz - po prostu czysta ciekawość i chęć poszerzenia wiedzy o roomie pzdr

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    tylko gracze widzą muckowane karty, a obserwatorzy nie

  3. #3
    Ale nawet gdy to ja się allinuję np z jakimiś dwoma preflop to i tak nie widzimy swoich kart. Dopiero po riverze. Dlatego pytam bo nie wiem czemu

  4. #4
    Widzisz karty na all-inach jeżeli obaj z przeciwnikiem macie zaznaczoną opcję 'wykryj karty przy zagraniu za wszystko'

  5. #5
    O to chodziło. Swoją drogą co kieruje graczami, że tą opcję odznaczają?