Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    2
    Wystarczy mieć konto walutowe w takiej walucie w jakiej się ma konto na netku. Wtedy dokładnie tyle kasy ile wypłacam wpływa nam na konto w banku (możliwe, że neteller jeszcze pobiera jakieś minimalne opłaty), ale nie kasują nas już za przewalutowanie i nie tracimy na złodziejskim kursie.
    W moneybokers chyba tak pięknie nie ma. Pamiętam, że miałem taką sytuację jak raz wypłacałem kase. Miałem na MB konto bodajże w $ więc założyłem sobie konto w banku też w $. Zleciłem przelew i okazało się, że oni ten przelew wysyłają w PLN z MB (niby, że do polskiego banku) oczywiście najpierw przeliczyli sobie po swoim kursie, a potem bank jeszcze raz mi przeliczył na dolary więc straciłem podwójnie. Nie wiem czy dalej tak jest w każdym razie ja się po tej akcji od MB trzymam już z daleka, bo straciłem wtedy kilka tysięcy zł.

    A już w ogóle najprostszy sposób to konto w banku w takiej walucie jak mamy w pokerromie i przelewamy bezpośrednio pokerrom->konto w banku. Tylko, że wtedy w tytule przelewu może pisać pokerstars etc.

  2. #12
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez xxqwerty25 Zobacz posta
    A już w ogóle najprostszy sposób to konto w banku w takiej walucie jak mamy w pokerromie i przelewamy bezpośrednio pokerrom->konto w banku. Tylko, że wtedy w tytule przelewu może pisać pokerstars etc.
    Zobacz moj wczesniejszy post. W kazdym razie w FTPie (wedlug supportu) wyplaty w $USD sa mozliwe jedynie w USA i w krajach uzywajacych USD jako oficjalnej dewizy.
    Ostatnio edytowane przez JaysonRR ; 12-05-2010 o 12:28