Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 90
  1. #41
    no wlasnie... do bani te info na mailu! ciekawe jak wszyscy przyjada na 19
    to co wtedy????? albo np. tylko 15 osob wpadnie na 13:00...
    kpina z tym turniejem FTP

  2. #42
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    1
    no wlasnie, informacje niezbyt dokladne i zalezy w tym wypadku od interpretacji.

    jedno male pytanko do organizatorow : z powodu problemow z dojazdem moga wyjsc rozne dziwne spoznienia, jak to bedzie wygladalo - sitout czy nie ma szans na gre ?

  3. #43
    lol to gajowy jak robimy ? Wy losujecie kto kiedy ma przyjechać czy bez kitu mamy sobie wybrać ?

    Ktoś już coś pisał do suportu ?

  4. #44
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    1
    z TCZEWA ktoś śmiga????

  5. #45
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    22
    Ja mam problem tego typu ze z kumplem cisniemy zza gdyni 25 km, i chcielibysmy razem jednego dnia jechac i o tej samej godzinie. Da rade zrobic tak zeby i on i ja moglibysmy razem na ta sama godzine jechac?

  6. #46
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    80
    Czyli każdy przychodzi na którą mu się podoba ? najs.

  7. #47
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    82
    mam nadzieje ze dostaniemy maile po uplywie czasu rejestracji czyli po 20:25

  8. #48
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    4
    przy takiej organizacji załapiemy się pewnie dopiero na puchar lata w sopocie zresztą nie zdziwiłbym się gdyby się okazało, że zamiast texasa gramy tajskiego :]

  9. #49
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez maciekgsx Zobacz posta
    przy takiej organizacji załapiemy się pewnie dopiero na puchar lata w sopocie zresztą nie zdziwiłbym się gdyby się okazało, że zamiast texasa gramy tajskiego :]
    Hahahaha dobre !

  10. #50
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    1
    Ja dostałem wczoraj coś takiego:

    Gratulacje, zakwalifikowałeś się do udziału w Mistrzostwach Regionalnych Pomorskie na żywo, organizowanych w dniu 14-15.05.2010 w Soprano, Al. Rzeczypospolitej 3, Gdańsk. Przyznaliśmy Ci Tournament ticket (Bilet turniejowy) , którego musisz użyć, aby potwierdzić swoją obecność w turnieju. Musisz zagrać w swoim turnieju o godzinie: A: 13:00 lub B: 19:00 CET. (W przypadku wydarzeń dwudniowych zwycięzcy zagrają ponownie w drugim dniu.) Aby potwierdzić obecność w wybranych przez Ciebie Mistrzostwach Regionalnych Pomorskie, zaloguj się na swoje konto Full Tilt Poker i wykonaj następujące kroki: * Otwórz menu Lobby znajdujące się na górze lobby gry Full Tilt Poker i wybierz Wybierz widok lobby > Widok standardowy * Ustaw filtry w obszarze wyszukiwania na Turniej, Na żywo, Wszystkie, Wszyst. rodz. i Freeroll/FTPs * Szukaj wybranego przez Ciebie turnieju Polish Champ - Pomorskie * Wybierz Zarejestruj się i kliknij na opcję Bilet Uwaga: jeśli nie zarejestrujesz się do powyższego turnieju, nie będziesz mógł wziąć udziału w Mistrzostwach Regionalnych, a Twój Tournament ticket (Bilet turniejowy) wygaśnie. W przypadku rejestracji obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy". Aby sprawdzić status swoich Tournament tickets (Biletów turniejowych), przejdź do Kasjera i kliknij na Wyświetl bilety. Powodzenia w turnieju, Full Tilt Poker

    Tylko z powyższego tekstu nie wynika, czy mam się szykować na piątek na turniej A czy B. Dodam, że muszę dojechać z Warszawy więc trochę robi mi to różnice.

    P.S. Godzina 13:00 CET, to która to będzie na nasze???