Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 90
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    22
    Pytania widze są ale odpowiedzi brak...

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    82
    Wszyscy ktorzy wygrali wejsciowki niech zarejstruja się do turnieju 156749418 na FTP wygranym biletem. Jest to potwierdzenie przybycia na turniej.

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez Gajowy Zobacz posta
    męczcie suport FTP - my nie zajmujemy sie strona informacyjna - jestesmy organizatorem turnieju Live - jak to oni zrobia jak was poinformuja ile miejsc itp - zrodlo FTP
    No dobra ale wyscie powinni wiedziec tez duzo... 70 % organizacji nalezy do was, od nich idzie hajs i te satelity...

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez Gajowy Zobacz posta
    jonesz mylisz sie - my nie mamy wpływu na to kto i kiedy zagra. To jest tak - my robimy turniej na miejscu oni powinni zrobić resztę. Ustalenia zmieniaja sie z dnia na dzień - cos co napisze zaraz moze byc juz nieaktualne. Dlatego nie chce wprowadzac niepotrzebnego zamieszania
    Oki rozumiem, sorry za bledną moja wiedze. Do zobaczenia na turnieju

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    27
    Siemanko Gajowy tu Kospal, przez przypadek wygralem dwie wejsciowki na ten turniej czy moge cos z tym zrobic ??? Przekazac komus albo wymienic na cos innego ??? P

  6. #26
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez jonesz Zobacz posta
    Oki rozumiem, sorry za bledną moja wiedze. Do zobaczenia na turnieju
    WITAM WSZYSTKICH WYGRAŁEM BILET Polish Poker Championship 2010- Full Tilt Poker - 14-15 maja GDAŃSK ZAREJESTROWAŁEM SIE ALE TAM JEST NAPISANE ZE TURNIEJ ZACZYNA SIE 13-05-10 OGODZ 14 25 CHCIAŁBYM SIE DOWIEDZIEC KIEDY TAK NAPRAWDE ZACZYNA SIE TEN TURNIEJ NA BILECIE MIAŁEM NAPISANE 15-05-10 12-00

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    27
    dostaniemy meile potwierdzajace ale z pewnoscia turek jest w piatek albo w sobote w zaleznosci na kiedy cie przydziela musimy czekac

  8. #28
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    2
    Chciałbym spytać czy wiadomo dokładnie jak będzie wyglądało przechodzenie do finałów z 2 dni? Tzn. ile osób awansuje z pierwszej i z drugiej setki do stołu finałowego w sobotę? i Ilu tam będzie zwycięzców?

  9. #29
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    80
    Cytat Zamieszczone przez laki333 Zobacz posta
    WITAM WSZYSTKICH WYGRAŁEM BILET Polish Poker Championship 2010- Full Tilt Poker - 14-15 maja GDAŃSK ZAREJESTROWAŁEM SIE ALE TAM JEST NAPISANE ZE TURNIEJ ZACZYNA SIE 13-05-10 OGODZ 14 25 CHCIAŁBYM SIE DOWIEDZIEC KIEDY TAK NAPRAWDE ZACZYNA SIE TEN TURNIEJ NA BILECIE MIAŁEM NAPISANE 15-05-10 12-00
    Cytat Zamieszczone przez Rachuck
    Chciałbym spytać czy wiadomo dokładnie jak będzie wyglądało przechodzenie do finałów z 2 dni? Tzn. ile osób awansuje z pierwszej i z drugiej setki do stołu finałowego w sobotę? i Ilu tam będzie zwycięzców?
    Wystarczy wejść do lobby turnieju - jest tam napisane, że należy zarejestrować się przed 13 maja do 14.25 (ET) czyli do 20.25 czasu Polskiego, aby potwierdzić swoje przybycie. Tak jak Gajowy napisał wcześniej - ze względu na dużą liczbę uczestników turniej będzie podzielony na dwa dni pierwsze czyli pierwsza część graczy (wybrana przez ftp) będzie grała 12 rund od godziny 17 w piątek 14 maja, a druga część graczy od 11 w sobotę 15 maja. Kto przetrwa 12 rund będzie grał dalej w sobotę od godziny 18.
    Jeżeli chodzi o termin otrzymania maila z informacjami to domyślam się, że nastąpi to najwcześniej w środę, bo z tego co się orientuje to ostatnia satelitka dla gdańska grana jest we wtorek, ale głowy za to nie dam sobie uciąć.

    Polecam wszystkim przed zadawaniem jakichkolwiek pytań odwiedzić oficjalną stronę PPC 2010 na ftp i przeczytać co jest tam napisane - na zdecydowaną większość wszystkich pytań są tam zawarte odpowiedzi - zajmie to wam na pewno mniej czasu niż czekanie na odpowiedź na forum...

    Cytat Zamieszczone przez Pawlos Zobacz posta
    Siemanko Gajowy tu Kospal, przez przypadek wygralem dwie wejsciowki na ten turniej czy moge cos z tym zrobic ??? Przekazac komus albo wymienic na cos innego ??? P
    ... albo użyć funkcji szukaj na forum! Odpowiedź na powyższe pytanie udzielone w teamcie.

    Na wiele pytań odpowiedzi szukajcie w innych wątkach. DLA LENIWYCH!

    Pozdrawiam

  10. #30
    czyli oba pierwsze dni odbeda sie w piatek? z tego co wyczytalem tak jest ale zawsze lepiej sie upewnic