Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    Witam,

    korzystacie z jakichs platnych serwisow oferujacych "lekcje" u profesjonalnych pokerzystow?

    Chodzi mi o strony w stylu
    www.cardrunners.com
    www.pokermentors.com

    Jesli tak, to jakie macie zdanie na ich temat i czy jestescie zadowoleni? Moze znacie jeszcze jakies inne strony tego typu?

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Ja korzystam z cardrunners. Filmy sa moim zdaniem swietne. Rownie przydatne jest forum na ktorym rozdania analizuja rowniez prosi (Green Plastic tez). Niedlugo zobacze jak wyglada prywatna lekcja bo wygralem takowa w jednej z promocji ktora organizowali. Duzo tez zalezy od tego co cie bardziej interesuje. Cardrunners to glownie stoliki NL (prawie tylko shorthanded) + troche sng i mtt. Realpokertraining to z tego co wiem prawie tylko mtt + troche 5 card draw. Ale z opinii osob ktore korzystaly z kilku serwisow to zdecydowanie wynika ze cardrunners jest najlepsze. Kilka dni temu powstala nowa stronka treningowa: www.pokerxfactor.com Prowadzi ja miedzy innymi JonnyBax, ktory jest pierwszy w rankingu turniejowych graczy online na pocketfives.com. Ale o tej stronce jescze opinii nie slyszalem

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Odświeżam temat. Ktoś jeszcze korzysta z www.cardrunners.com ? Jakie są wasze opinie? Może pojawiły się jakieś inne, nowe strony instruktażowe?

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Ja korzystam z CR.com i mimo, iz moj winrate spadl (DOH!) jestem BARDZO zadowolony.