Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nl2 kk

  1. #1
    Wrzucilem ta reke do bad beatow, gdzie ktos napisal ze beznadziejnie zagrane, nie chcialem zasmiecac tamtego tematu i robic offtopa wiec zalozylem ten temat.

    ***** Hand History for Game 9157833862 *****
    $2 USD NL Texas Hold'em - Friday, April 23, 12:06:47 CEST 2010
    Table Table 177733 (Real Money)
    Seat 1 is the button
    Total number of players : 9/9
    Seat 8: Aleks06116 ( $2.02 USD )
    Seat 2: CrazyC777 ( $0.70 USD )
    Seat 3: SvalbardV ( $1.62 USD )
    Seat 5: WoytAAs ( $5 USD )
    Seat 1: gazkonvektor ( $2.04 USD )
    Seat 4: gjrthbz ( $0.52 USD )
    Seat 9: joker_by ( $0.81 USD )
    Seat 7: odesypoker ( $0.67 USD )
    Seat 6: sofia_t ( $1.44 USD )
    CrazyC777 posts small blind [$0.01 USD].
    SvalbardV posts big blind [$0.02 USD].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to WoytAAs [ ]
    gjrthbz calls [$0.02 USD]
    WoytAAs raises [$0.08 USD]
    sofia_t folds
    odesypoker raises [$0.24 USD]
    Aleks06116 folds
    joker_by folds
    gazkonvektor calls [$0.24 USD]
    CrazyC777 folds
    SvalbardV folds
    gjrthbz folds
    WoytAAs raises [$0.44 USD]
    odesypoker is all-In [$0.43 USD]
    gazkonvektor calls [$0.43 USD]
    WoytAAs calls [$0.15 USD]
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    WoytAAs bets [$1.96 USD]
    gazkonvektor is all-In [$1.37 USD]
    ** Dealing Turn ** [ ]
    ** Dealing River ** [ ]
    WoytAAs shows [ , ]two pairs, Kings and Jacks.
    odesypoker shows [ , ]a full house, Jacks full of Queens.
    gazkonvektor shows [ , ]a straight, Nine to King.
    WoytAAs wins $0.59 USD from the side pot 2 with two pairs, Kings and Jacks.
    gazkonvektor wins $2.60 USD from the side pot 1 with a straight, Nine to King.
    odesypoker wins $1.96 USD from the main pot with a full house, Jacks full of Queens.


    Dostalem komentarz, ze to nie jest bad beat tylko beznadziejnie zagrane, z tym ze nie jest bad beat to sie zgadzam, ale wrzucilem bo grajac z 2 osobami jestem 80% faworytem, a e z graczem ktory nie byl AI preflop mam 2/3 szansy na wygranana flopie. Generalnie uwazam to za calkiem pechowe, ze jeden gosciu ktory ma 2 karty nizsze ode mnie trafia obydwie na flopie a drugi gosciu ktorego preflop mialem strasznie zdominowanego na flopie zagrywa az tak debilnie preflop, ma open endera na flopie i trafia na riverze. Co do reki, to uwazam ze mozna bylo ja lepiej zagrac ale nie bylo to zagrane tak totalnie tragicznie. A wiec na poczatku moje podbicie z drugiej pozycji troche standard 3. 4 razy big blinds , potem 3bet i jeden call. Gdy wrocilo do mnie podbilem o mniej wiecej polowe puli to zdecydowanie za malo, ale zagralem tak bo:
    Jak bym wszedl mocniej to istnieje mala mozliwosc ze short stack pasuje i nie widze wiekszych szans, zeby gosciu ktory tylko sprawdzil 3bet mnie tez sprawdzil. Jak wszedlem tak jak wszedlem, to jezeli short stack chce grac dalej to podbija za wszystko i teraz ostatni gosciu jak nie spasuje to albo moze miec AK lub od biedy AQ i tylko sprawdzi lub jak wczesniej myslal ze tylko sprawdzi z np. QQ/JJ tak teraz moze zaszalec i wejsc AI bo mysli ze ma najlepsza reke preflop, ale bylo by tio naprawde dziwne w kontekscie wczesniejszego sprawdzenia. Aczkolwiek jak to pisze to pomyslalem ze na stole po 3 becie i jego sprawdzeniu bylo juz wystarczajaco duzo zeby wejsc mocno i nawet jak wszyscy by spasowali to byloby 1/4 BI do przodu, ale jak ma sie tak mocny uklad i sa chetni do gry (za calkiem spora cene, bo zeby zobaczyc flopa to kosztuje ich 1/3 BI) chce sie to wykorzystac na maksa i jakby nawet shortstack cos trafil to jest drugi gosciu w puli, ktory sie wyplaci, albo tez strace wszystko.
    Co do gry na flopie to nie bylo sie nad czym zastanawiac tylko wrzucic reszte.

    Co sadzicie?

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Graj to mocniej i po sprawie. Dajesz zajebiste oddsy do sprawdzenia właśnie z kartami typu AQ i AJ, aby dostał asa na flopie i wtedy jesteś do tyłu. Uderzasz a oni chętniej sprawdzą Cię z takimi kartami pre niż nie trafiając nic na flopie.

  3. #3
    Zagrane tragicznie. Po limpie raise do 5bb, po 3becie i callu od gracza musisz tu podbić do co najmniej 1$, a najlepiej 1.25$, a nie jakieś gejowskie 44c

  4. #4
    Według mnie za mocno przeceniasz przeciwników.
    Na tych limitach grają na prawdę różni gracze, robiący różne dziwne rzeczy. Wielu nie zna siły swoich kart i podbije mając jakiekolwiek dwa obrazki, tym bardziej nie wiedzą oni co może oznaczać twoje zagranie. Pewnie dla wielu takie podbicie to bluff.
    Dlatego na tym flopie powinieneś grać bardzo ostrożnie.
    Ja bym tutaj zabetował dla informacji. Jeśli wszedł by AI można by się domyśleć, że albo ma dwie pary, albo set. Gdyby sprawdził postawił bym go na top parę ze słabszym kickerem niż as, albo jakiś draw - straight (open-ended albo nawet gut shot, ludzie lubią grać AT) lub flush. Pułapka oczywiście również jest możliwa.
    Ogólnie za ostro na flopie według mnie, ale ja nie jestem raczej specjalistą