Zobacz wyniki ankiety: Na kogo oddasz głos w pierwszej turze?

Głosujących
197. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bronisław Komorowski

    34 17.26%
  • Jarosław Kaczyński

    10 5.08%
  • Andrzej Olechowski

    4 2.03%
  • Grzegorz Napieralski

    8 4.06%
  • Janusz Korwin-Mikke

    120 60.91%
  • Waldemar Pawlak

    1 0.51%
  • Marek Jurek

    1 0.51%
  • Andrzej Lepper

    4 2.03%
  • inny kandydat

    0 0%
  • Oddam pusty głos/sram na wybory

    15 7.61%
Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 109
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    W poprzednim wątku brakuje ankiety. Ankieta oczywiście tajna.

    Zróbmy próbkę tego jak odezwierciedlać będą się wyniki w pierwszej turze

    Chociaż wiadomo nie mamy tutaj pełnego wdzwierciedlenia społeczeństwa, ale interesuje mnie jak będę rozkładać się głosy u osób młodych i inteligentnych jakimi są pokerzyści, lol
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 28-04-2010 o 13:22

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Czy do tamtego wątku nie da się tej ankiety dołączyć?


    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    interesuje mnie jak będę rozkładać się głosy u osób młodych i inteligentnych jakimi są pokerzyści, lol
    Masz na myśli tych których nie dawno komplementowałem? heh..ten mit już dawno został obalony bo są pokerzyści i...pokerzyści.


    To teraz udupie Bronka w ankiecie i powiem, że będę na niego głosował. I zapewne dwaj dyktatorzy Jarosław i Kokokoooorrrwin wygrają tutaj. W końcu skoro wszyscy są za wolnością to trzeba glosować na dyktatorów, a nawet prawdziwych monarchów bo oni nam jedyną słuszną drogę wskażą

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    rotfl@ 50% dla korwina, jakas kolejna zorganizowania akcja uprowskich internautow ?

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    hahahah +1 wtf is this shit?!

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez Larghart Zobacz posta
    rotfl@ 50% dla korwina, jakas kolejna zorganizowania akcja uprowskich internautow ?
    Musisz się pogodzić chłopaku z tym, że więksość użytkowników forum popiera Korwina.

  6. #6
    Hehe Korwin ftw!

    Hmm.. Może jednak w pierwszej turze też na niego zagłosuję..

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Musisz się pogodzić chłopaku z tym, że większość użytkowników forum popiera Korwina.
    Większość tego forum ma gdzieś tą ankietę.
    Użytkownicy 10660 Active Members 1337
    29 z 1337 to jest 2,17%czyli mniej więcej tyle ile wynosi realne poparcie dla Korwina. Jednak realizm to co z czym zwolennicy UPR nie mają wiele wspolnego Różnica między JKM, a resztą jest taka, że w jego imieniu a nawet na jego polecenie(patrz blog tam często namawia do "głoszenia słowa") fani "jedynie słusznej myśli" zlatują się tłumnie i głosują, rozwieszają plakaty, propagują puste i chwytliwe hasła. Ale Ci co byliby w stanie się na nie nabrać już to zrobili i wiele więcej osób już zwerbować się w szeregi oderwanych od rzeczywistości utopistów już się nie da. W sferze gospodarczej proponuje utopie, a sferze społczno-obyczajowej i swobód obywatelskich JKM proponuje średniowiecze.

    Wszystkim fanom JKM proponuje pomyśleć co by było gdyby te puste hasła, naiwne pomysły i życzeniowe myślenie wprowadzić w czyn. Myślcie o konsekwencjach, zanim bezmyślnie zaczniecie zapisywać się w szeregi rewolucjonistów. Bo Polsce i polakom(zwłaszcza tym "prawdziwym polakom") potrzebna jest ewolucja(zarówno gospodarcza jak i, a nawet zwłaszcza poglądowa) niż rewolucja.


    Bardzo rzadko wyręczam się innymi, gdyż chce pokazać, że można myśleć samodzielnie i wyrobić sobie własne poglądy, że nie musimy jak owce podążać za myśleniem i zachowaniem innych. Tym razem jednak zrobię wyjątek i wkleję fragment który został napisany w innych czasach i zupełnie innej rzeczywistości jednak porażające jest to jak bardzo prawdziwy i aktualny pozostaje do dzisiaj. Może po jego przeczytaniu nawet miłosnicy JKM zdobędą się na odrobinę refleksji.


    Prawdziwe niebezpieczeństwa są inne. Kraj jest ciągle zżerany przez rakowatą narośl systemu politycznego, niszczony materialnie i psychicznie. Reakcje na tę chorobę często są również chorobliwe. Uraz antykomunistyczny był czymś nieuniknionym i spowodował to, że niejednokrotnie utożsamia się komunizm z socjalizmem, przekreśla tradycje radykalnej i oświeceniowej myśli społecznej. Zdawałoby się, że najważniejsze jest tworzyć solidarny front przeciw komunistycznemu totalitaryzmowi, tymczasem czytając niektóre wydawnictwa niezależne odnosi się wrażenie, że front przebiega dziś między pisarzami, których od trzydziestu lat łączą wspólne poglądy i działania. Znowu nam grozi podwórkowatość, horyzont zwężony do kościoła i narodu, historiozofia wpatrzona w powstanie i obsesje polsko-żydowsko-rosyjskie. Ojczyzna-parafiańszczyzna... stara choroba. Nieszczęściem byłoby odwrócenie nas plecami do Zachodu, czyli do cywilizacji. Oznaczałoby to dać się izolować przez sowietyzm, zostać z nim sam na sam i żyć w jego cieniu. Oznaczałoby to zgłupieć. Można zgłupieć szlachetnie i po bohatersku, nie wiedząc, że się zgłupiało. Co mnie straszy: żeby się nie stać klęczącym przed sobą i zapomnianym narodem, którego cierpienia będą czcili mówcy w zachodnich parlamentach. Straszy mnie tak samo polski chichot ze świata, jak idealizowanie własnej przeszłości. Wiemy, co to znaczy wyjść z cywilizacji.

    źródło: Kazimierz Brandys – „Miesiące 1982-1987”, wyd. Iskry, Warszawa 1998, s. 400

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Chwila..to Ty popierasz kogoś i nie znasz jego poglądów, jego "ładu świata"? To przeciwnicy muszą Cię uswiadamiać co reprezentuje kandydat za którym się opowiadasz? Ja sądziłem, że to najpierw poznaje się osobę i jej poglądy, a dopiero potem się ja popiera bądź nie. Coż pewnie spodobało Ci się jakieś hasło typu "odsunąć świnie od koryta", może spodobał Ci się jakiś kolorowy plakat, a może zwyczajnie chcesz tylko by komuś dowalono, by był dym bo jest nudno i bo "prawdziwy polak" odnosi porażki w życiu nie przez swoją głupotę, ale przez innych i tych innych MUSI mieć i ktoś musi zapłacić za jego spaprane życie.

    Zresztą dla UPRowiec które nie widzą za czym idą bo widzą tylko tył innej UPRowcy już dawałem przykłady funkcjonowania "pięknego umysłu" JKM, ale skoro tego potrzebujesz to wkleję jeszcze raz mały lecz dający wiele informacji fragmencik.

    08 marca 2009
    Czym jest kobieta?



    Ja „Święta Kobiet” nie obchodzę(..)Ogólnie wprowadzenie tego święta popieram – bo jest ono samo w sobie dowodem, że kobiety czymś się od mężczyzn różnią(..)Kobieta jest istotą pośrednią – jeśli idzie o wagę, wzrost, sposób myślenia - między mężczyzną, a dzieckiem. Jako takiej przysługuje kobietom większa ochrona prawna – a mniejsze prawa publiczne. Jednak my, liberałowie, uważamy, że nie powinno to odbierać żadnej kobiecie – jako jednostce – tych praw. Co więcej: uważam, że nie powinno się ich odbierać również dzieciom!
    Trafiają się bowiem kobiety nadające się świetnie do polityki – i nie ma poważniejszego powodu (poza np. zazdrością innych kobiet lub koniecznością duplikacji toalet w budynku Sejmu) by kobieta nie mogła zająć dowolnego stanowiska.Ponieważ jednak średnio dzieci i kobiety słabiej znają się na polityce od mężczyzn (wystarczy w tym celu pójść na dowolne zebranie polityczne – i nawet nie słuchać tego, co mówią kobiety, tylko policzyć je na sali...) to nie powinno im przysługiwać czynne prawo wyborcze. Bo wybory – wbrew PT D***kratom – nie są po to, by każdy sobie pogłosował – lecz by dokonywać możliwie najlepszych wyborów. Ludzkość w wyniku setek tysięcy lat doświadczeń wypracowała podział zajęć na „męskie” i „kobiece”. Najogólniej: męskie są czynnosci wymagające dużej siły, myślenia abstrakcyjnego, wyjątkowe i niebezpieczne - a kobiece: powtarzalne, lekkie, wymagające myślenia opartego na intuicji i psychologii. Mężczyzna wynajduje zmywarkę do naczyń – a potem kobieta wkłada do niej naczynia i naciska guziki.
    Janusz Korwin Mikke - kandydat na Prezydenta RP w 2010r. (naszej ery - gdyby ktoś po przeczytaniu tego miał wątpliwości)
    http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Czy...,ID368068361,n


    ps.
    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    Juz pomijajac caly post,
    Pomijając dlatego, że jest w nim bełkot i głupota? Czy też może dlatego, że jest w nim logika i mądrość, jednak niewygodna i trzeba odrócić wzrok, zapomnieć co się przeczytało i dalej trwać w swojej "słusznej wizji świata"...
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 04-05-2010 o 13:15

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    nie popieram nikogo, cala polska scena polityczna to dno
    Jeśli nie podoba Ci się żaden samochód to żadnego nie kupujesz i chodzisz pieszo? A jeśli do tego nie podobają Ci się żadne buty chodzisz boso? Czy jednak w obu przypadkach dokonujesz jakiegoś wyboru?

    Wiele osób tutaj stwierdziło(ja również), że nie ma kandydata/partii dla niego, jednak na kogoś trzeba się zdecydować. Nie głosowanie to najgłupsze co można zrobić. Ja chociaż mam tylko 1 głos to wiem, że wykorzystując go zmniejszam wartość głosu jakiegos idioty głosującego za fanatykami czy fantastykami.

    Spytalem tylko o sfere swobod, bo 'sredniowiecze' to ostatnie, co bym powiedzial w tym temacie o JKM,
    Bo widocznie słabo znasz tego człowieka, a raczej jego poglądy. Średniowiecze jest nie tylko mu bliskie, ale wręcz jest w nim żywo obecne i nawet w kwestii swobód obywatelskich się przejawia, a kwestiach społeczno-obyczajowych wręcz dominuje. O w gospodarczym ujęciu o wyjsciu z UE i wprowadzeniu monarchii nie warto wspominać

    Co do koncowki, to po prostu nie dyskutuje z Toba, bo to nie sensu,
    Można i tak, ale coś mizerny ten "argument".

    jestes zupelnym hipokryta.
    Ponieważ?

    Co do tekstu(JKM) to rzeczywiscie porazka. Inna sprawa, ze poniekad ma racje, baardzo poniekad Masa ludzi (nie chodzi mi tylko o kobiety, zebys sie nie przyczepil) idzie na wybory nie majac pojecia o programach danego kandydata/partii, glosujac, bo sasiad zaglosowal na tego, a bo tego lubi etc. Taki juz urok dupokracji :P
    patrz wyniki ankiety własnie podałeś definicje UPRowcy
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 04-05-2010 o 15:22

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    Moze nie slabo, ale ten tekst na jego blogu pominalem, a znam stanowisko JKM np. w kwestii depenalizacji narkotykow i kilku innych sprawach, stad tez Twoja opinia wydawala mi sie bardzo nietrafna.
    Ciekawe czy oddając władzę w rece takich ludzi oni też będą wprowadzać tylko te ze swoich pomysłów które odpowiadają Tobie, a reszte będą pomijać.


    Poniewaz? Poniewaz przeczytalem sporo Twoich postow, Tobie tez polecam, to zrozumiesz dlaczego.
    No takiej mniej więcej odpowiedzi się spodziewałem.

    Jestem za wolnością - a nie za fanatyzmem i średniowieczem.
    Nie można mówić o wolnej Polsce w której wolność jest tylko w wybranych kwestiach i tylko dla wybranych osób.

    Celem wszelkich zmian powinien być przyszły zysk. Co zyskamy dając wszystkim wybór czy ma posłać dziecko do szkoły czy ma kupić sobie wino? Czy ma opłacić własną składkę emerytalną czy dokupić sobie "zagrychę"? Co zyskamy dając każdemu debilowi prawo do posiadania broni? Nawet mysląc czysto egoistycznie - jaki pożytek będziemy mieli z takich ludzi? Będą oni finansować "naszą przedsiębiorczość" czy będą w przyszlosci nas okradać?

    Czy państwo może sobie pozwolić na to by całkowicie zignorować najniższe warstwy społeczne pozostawiając ich na łasce własnej głupoty?


    GOSPODARKA JEST JAK ŁAŃCUCH POKARMOWY - jesli pozwalamy na zagładę tych na samym dole to prędzej czy później sami zaczniemy głodować. Nawet jeśli los innych komuś całkowicie wisi to najwięksi egoiści muszą w pewnych ograniczeniach wolności widzieć interes.

    Na niewykształconym, głupim i naiwnym społeczeństwie da się zarabiać, ale tylko do czasu do kiedy będą jeszcze mieli co zastawiać by generowac nam zysk.

    Zapraszam na przejażdżkę po Detroit

    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=HfNYzA6Ti-g[/YOUTUBE]

    ps.
    poza tym czy chcemy dla chwilowego zysku skazać nasze dzieci na życie w społeczeństwie zdominowanym przez idiotów? Czy za mało niewykształconych naiwnych kretynów łapiących się na reklamowe i polityczne hasła? Póki łażą sobie tacy po ulicy to pól biedy gorzej jesli ktos ich dopuści do rządzenia :/ A tutaj nawet jeden idiota na Leppera zagłosował, choć wolę mieć nadzieję, że to tylko żart/prowokacja

    NIE WIDZĘ W TYM CO MOWIE ŻADNEJ HIPOKRYZJI TYLKO WIDZĘ ZDROWY ROZSADEK
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 04-05-2010 o 16:03