Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez Yarek
    Wiem jak wygląda trening brydżowy
    a jak wygląda

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no wiesz masz rozdanka do analizy myslisz jak nalezy rozegrac albo rozlicytowac rece.

    zalezy od trenera ale najlepiej niech yarek sie wypowie bo on wie najlepiej co mial na mysli

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez Drauger
    Cytat Zamieszczone przez Yarek
    Wiem jak wygląda trening brydżowy
    a jak wygląda
    rozgrzewka, pompki, przysiady, bieganie, podskoki, rozluzznienie, po treningu...

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    Cytat Zamieszczone przez Goral
    Cytat Zamieszczone przez Drauger
    Cytat Zamieszczone przez Yarek
    Wiem jak wygląda trening brydżowy
    a jak wygląda
    rozgrzewka, pompki, przysiady, bieganie, podskoki, rozluzznienie, po treningu...
    pompki i przysiady jak najbardziej, trzeba trzymac kondycje

    ale mówię o nauce pewnych układów na pamięć, to jest jak automat z jaką karta w pokerze na jakiej pozycji wchodzę a później co robie na flopie i dalej.

    poker i brydż to gry statystyczne, jeżeli będziemy grali schematy w długim okresie czasu na wiele rozdań nie będziemy do tyłu. zawczyczaj przegrywamy, bo próbujemy wymyślić co niesamowitego, bo uważamy, że jesteśmy bardzo dobrzy i niepowtarzalni.

    temat schodzi na niewłaściwy tor.

    proszę moda o zamknięcie tematu!!

  5. #15
    yarek, nie miesza ci sie brydż z pokerem?
    co prawda i w jednym i w drugim posiadanie dwóch asów na łapie to duży plus, tak samo jak posiadanie dwóch (i więcej) kart suited :lol: , ale czy nie masz problemów z "przestawieniem się" na inne postrzeganie i inną ocenę siły kart?

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez Goral
    Na high stakes nie ma tak wielu slabych graczy przez co podbijajac mocno z AA i KK nie zostaniesz sprawdzony (i nie zarobisz).
    Ja bym tego az tak nie upraszczal. Wszystko zalezy od stoliku i gry. Rownie dobrze stolik moze byc tigh, moze tez byc loose-agresive.
    Czesto w takie wlasnie grze AA przegrywaja z ukladem typu 53o, a przegrywajacy kwituje to stwierdzeniem "wtf 53o?? what a fish!!".

    Gracz tight podbijajc bardzo mocno pokazuje jaki uklad ma. A jezeli wiemy co ktos ma, to gra potem jest dosc latwa :x
    Przypomina mi sie Farha na ostatnim WSOPIE z jego 33 vs AA.

    Pozdro

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez ownerek
    Cytat Zamieszczone przez Goral
    Na high stakes nie ma tak wielu slabych graczy przez co podbijajac mocno z AA i KK nie zostaniesz sprawdzony (i nie zarobisz).
    Ja bym tego az tak nie upraszczal. Wszystko zalezy od stoliku i gry. Rownie dobrze stolik moze byc tigh, moze tez byc loose-agresive.
    Czesto w takie wlasnie grze AA przegrywaja z ukladem typu 53o, a przegrywajacy kwituje to stwierdzeniem "wtf 53o?? what a fish!!".

    Gracz tight podbijajc bardzo mocno pokazuje jaki uklad ma. A jezeli wiemy co ktos ma, to gra potem jest dosc latwa :x
    Przypomina mi sie Farha na ostatnim WSOPIE z jego 33 vs AA.

    Pozdro
    Wszystko sie zgadza, juz gdzies to pisalem wczesniej. Mocna gra z AA i KK czyli tight ABC dlatego dobra jest na niskie stawki. Na wyzsze gra TYLKO z AA i KK doprowadza to tego co opisales. Dlatego tutaj potrzebna jest agresja i granie wiecej rak aby przeciwnik nie wiedzial co masz.


    Goral

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez tajemny
    yarek, nie miesza ci sie brydż z pokerem?
    co prawda i w jednym i w drugim posiadanie dwóch asów na łapie to duży plus, tak samo jak posiadanie dwóch (i więcej) kart suited , ale czy nie masz problemów z "przestawieniem się" na inne postrzeganie i inną ocenę siły kart?
    Przeciez to prawie tak jakbys nie mogl sie przestawic z gry w chinczyka na gre w szachy

    Jest wiele umiejetnosci wspolnych jak blufowanie, czy tez umiejetnosc czytaia rak przeciwnikow ale o jakim kolwiek mieszaniu sie nie am mowy ja w brydzu chetnie bym zamienil czasem asa na dowolna blotke w innym kolorze , ale fakt asy sie przydaja przewaznie

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ownerek mowiac o aa vs 53 of mial na mysli swoje stolikowe zagranie ostatnio w sosnowcu vs rosio(ktory turnieje gra jak najbardziej loose a stoliki za to tight)
    mnie ostatnio grajac looz na stoliku udalo sie wywalic aa allinem preflop z 69s (bylo nie bylo tez vs rosio)

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez palo
    ownerek mowiac o aa vs 53 of mial na mysli swoje stolikowe zagranie ostatnio w sosnowcu vs rosio(ktory turnieje gra jak najbardziej loose a stoliki za to tight)
    mnie ostatnio grajac looz na stoliku udalo sie wywalic aa allinem preflop z 69s (bylo nie bylo tez vs rosio)
    Palo, strasznie pokreciles.
    Pozatym w Sosowcu nie gram high stakes...jeszcze .

    Pozdro