Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    Witam

    Już 08.05.2010 w Krakowie odbędzie się
    Finał KONFERENCJI MAŁOPOLSKIEJ Tobet PUCHARU POLSKI Polskiej Federacji Pokera Sportowego.
    Miejsc: Hotelu System Premium ul. 29 Listopada 189
    Start: godzina 14:00 rejestracja 13:00
    Cap: 100 osób
    Freeroll
    Nagrody: 2 wejściówki do Wielkiego Finału Tobet Pucharu Polski PFPS - 10-12 grudnia w Warszawie - gdzie do wygrania jest 200 000 punktów rankingowych, które na życzenie graczy może być zamienione na 50 000 Euro. Tak więc jest o co walczyć.
    Jak się dostać: 30 miejsc gwarantuje satelita on-line na platformie TOBET 2.05.2010 godz 19:00 FREEROLL.

    Wszystkich chętnych zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tej satelicie. Dodatkowo każdy może pojawić się 8.05 w hotelu System Aby dopingować swoich faworytów. Gwarantujemy że organizacja będzie równie dobra jak na eliminacji w Poker Face.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez stak ; 29-04-2010 o 11:42

  2. #2
    Jak się ktoś już dostał, to będzie jakiś mail potwierdzający z tobet.com czy wystarczy przyjść na miejsce ?

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    6
    Może i głupie pytanie ale jak będzie wyglądał zapis na ten turniej w Krakowie? Skąd oni będą wiedzieć że ja to ja że ja to ten co bilet wygrał?

  4. #4
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Wszystkie osoby, które wygrały wejściówki online zostały automatycznie zarejestrowane do krakowskiego turnieju. Co do identyfikacji, najważniejszy jest nick gracza z Tobet.com

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    jak ktos sie dostał z eliminacji online to dostanie potwierdzenie na mail

  6. #6
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    1
    dostałem się z pierwszego freerolla i dalej nie otrzymałem żadnego potwierdzenia.....

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    Chce poinformować ze turniej ostatniej szansy na zagranie w Finale Konferencji Małopolskiej odbędzie się 7.05.2010 na sofcie Tobet o godz 19:00 znów jest 30 wejściówek.

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    6
    Ja też wygrałem wejściówkę ale żadnego potwierdzenia przez emaila od nich nie dostałem! Dwa razy upominałem się do supportu by mi w końcu wysłali bo jeszcze nie dostałem (skoro na forach piszą że się takie potwierdzenia dostaje na emaila) to do tej pory nie dostałem zadnego odzewu w tej sprawie od nich :/ Nie chce się znaleść w sytuacji że przyjeżdżam do Krakowa i chcę się zapisać do turnieju ale niestety nie mogę bo potwierdzenia nie dostałem a tam miało być hasło które przy zapisie musze podać...

  9. #9
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3
    wygrałem te eliminacje ale zero odzewu, więc jeśli można to proszę o zapisanie na jakąś listę

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    6
    Ja już dostałem ale dopiero po 2 prośbach do supportu więc JasiuCK Tobie też radzę do nich się o to zwrócić. Dostałem zaproszenie a zaraz potem list bym odpowiedział czy zaproszenie doszło.