Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: NoblePoker

  1. #1
    Witam!

    Też macie problem z odpaleniem "Cashier" ? Czy tylko u mnie ta jakże ważna opcja nie funkcjonuje dziś ? Dobrze kombinują - wpłacić owszem ale wypłacić już nie ma jak

  2. #2
    No i dalej nie mogę skorzystać z "cashier" - zielone okno - jak gdyby się powiesił.

    Na zapytanie skierowane do supportu - dostalem odpowiedz:

    We would like to confirm that we have received your email regarding your
    concern with the Cashier of the poker software. We do apologize for any
    inconvenience this has caused you. We did have a technical problem yesterday on
    our Cashier Servers but fortunately we have already resolved it. Please try to
    check your poker software if the Cashier is now online.

    I hope that I have given you the information needed to clarify your query.
    Again, thank you for your loyalty and hoping you luck in your gaming experience
    with us.

    With any more questions, please do not hesitate to contact the Noble Poker
    Support Team 24 hours a day, 7 days a week.

    Best Regards,


    Mógłby ktoś mniej więcej przekazać mi sens, bo jezykiem zbyt dobrze nie wladam, a nie jestem pewien czy dobrze odczytałem treść.

    z góry thx
    pozdrawiam
    wcale

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ze potwierdzaja ze dostali twojego maila w sprawie cashiera i chcieliby przprosic za wszelkie niedogodnosci ktorych doswiadczyles ze mieli problem z Cashierem wczoraj ale juz naprawi to na szciescie. Prosza bys sprawdzil czy dzilala ci. Maja nadzieje ze fdali ci informacje ktore wyjasniaja twoje zapytanie. dziekuja ci za lojalnosc i i zycza szczescie wgrze

    a dalej bla bla bla

  4. #4
    Mialem idntyczna sytuacje z CD Poker (to chyba ta sama siec). Dzis wszystko jest juz ok.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    Ja wlasnie wyjalem ze swojej skrzynki pocztowej przesylke zawierajaca promocyjna plytke CD od Noble Poker.
    Co ciekawe nigdy nie bylem u nich zarejestrowany, wiec nie wiem skad wzieli moj adres domowy. To sie nazywa spam

  6. #6
    może byłeś w empire i dlatego

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    W Empire mam konto, to fakt. Nie wiedzialem, ze maja cos wspolnego ze soba

  8. #8
    Teraz to już nie mają bo PartyGaming odkupiło empire, ale wcześniej empire i noble miała jedna firma AOL.

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Czy ktos z forumowiczow grywa tu regularnie? Chodzi mi konkretnie o to jak czesto pojawia sie mozliwosc reload bonusu i czy zawsze sa w jednakowej wysokosci oraz jak duzo czasu mamy na ich wyrobienie.
    Gram tam krotko i raz zaoferowali reload bonusa 100% up to 100/200/300$ w zaleznosci od vip level, na wyrobienie 100% up to 100$ dostalem jakies dwa tygodnie. Ineteresuje mnie w szczegolnosci ilosc czasu na wyrobienie dla gracza o najwyzszym vip level (sa tam tylko trzy i latwo je osiagnac) i czestotliwosc reloada dla takich graczy.

  10. #10
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Chciałem założyc konto na Noble i mam pytanko: ile mamy czasu na wyrobienie bonusa first deposit? Może ktoś go wyriabiał i podzieli się info czy da radę zdążyć na mikro NL25?