Strona 19 z 25 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 242
  1. #181
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    znaczy sie cwelu to ty bedziesz mowil kiedy konczymy dyskusje?
    herbatnikiem skonczysz posta i jest fajnie? nie dolewaj cwelu oliwy do ognia

  2. #182
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    To nie jest żadna dyskusja i nie ma nic wspólnego z tematem wątku. Chcesz sobie dalej trollo-dakotować proszę bardzo, ale ja nie mam zamiaru brać w tym udziału. Dobranoc.

  3. #183
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    dżizas weeskacz, jak ci się chce ja pierdole, Ty chłopie musisz mieć za dużo czasu, co na to Twoja szacowna małżonka?

  4. #184
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    weeskacz się mega wczuwa w to wszystko, jakby myślał że ma na coś wpływ
    ja już olałem takie coś, i mam na to wyjebane ;-0 zero polityki na forum pokerowym. ew jakiś komentarz po wyborach ;S

  5. #185
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    A co w przypadku ekstremalnych przypadkow, na przyklad znajduja ofiare po kilku dniach tortur i jest juz za pozno na tabletke? :>

    Mysle, ze ewentualna ciaza nie jest wtedy najwiekszym problemem.

  6. #186
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    Mysle, ze ewentualna ciaza nie jest wtedy najwiekszym problemem.
    Wcale.. zapewne jest wręcz zbawienna dla urazu psychicznego i pomaga szybko zapomnieć o tragicznych przeżyciach.

    Pojawia się dobre "trudne" pytanie i co? Jeden nie odpowiada w ogóle, drugi robi unik, może jeszcze przyjdzie trzeci i odwróci jarusiowego kota ogonem. Tak to jest kiedy bierze się świat na "chłopsko-klerykalny" rozum. Po kilku dobrych pytaniach taki światopogląd jest przyparty do muru i ma 2 opcje: albo uświadomi sobie, że coś tu nie gra albo wyłączy rozum i pozostanie w błogim naiwnym przekonaniu o słuszności "swoich" poglądów.

  7. #187
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Gwałt to kwestia bardzo wstydliwa. Tabletka nie jest rozwiązaniem, bo często sie zdarza że ofiara dopiero po czasie jest gotowa o tym mówić. Nie ma znaczenia, czy ktos był czy nie był przetrzymywany.

  8. #188
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Po stwierdzonym gwałcie powinna być możliwość aborcji.

    Tylko jak tutaj czasami stwierdzić, że to był gwałt a nie zwykły stosunek bez zabezpieczenia.

  9. #189
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    @2Jacks
    Oczywiście, że nie ma znaczenia. Ale w obronie ideologii niektórzy posuną się do największych absurdów całkowicie odrzucając przy tym logikę i zdrowy rozsądek. Chyba tylko w Polsce radykałowie mają tak liczne poparcie - nie licząc oczywiście państw wyznaniowych, chociaż czasem mam wątpliwości czy Polska to kraj demokratyczny czy wyznaniowy.

    @anoxic
    Tak należy powołać biegłych, porządnie przesłuchać ofiarę, może nawet będzie musiała udowodnić w sądzie, że została zgwałcona. I ofiara powinna oczywiście ponosić w pełni koszty całej procedury.

    @all
    Czy nie lepiej po prostu zalegalizować aborcję, zaoszczędzić pieniądze podatników, ograniczyć do minimum cierpienie i kłopot kobiet? Przecież kobieta która aborcji nie popiera i tak nie będzie jej stosowała, a ta która chce i tak to zrobi albo nielegalnie w kraju albo legalnie zagranicą. Więc pytam się ideologów po co to wszystko? Po to żeby ludziom życie utrudniać? Po to by przysporzyć więcej cierpienia kobietom? Żeby wytykać je palcem i osądzać? Po jaką cholerę chcecie decydować za innych i narzucać komuś swoje przekonania? Dlaczego niewierzących mają dotyczyć jakiekolwiek wymysły kościoła? Czy katolicy stosują się do zasad muzułmanów, żydów, buddystów itd.? Dać wolność wyboru i niech każdy podejmuje decyzje wedle własnego uznania i sumienia.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 21-05-2010 o 18:14

  10. #190
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Po stwierdzonym gwałcie powinna być możliwość aborcji.

    Tylko jak tutaj czasami stwierdzić, że to był gwałt a nie zwykły stosunek bez zabezpieczenia.
    debile tez nie powinni moc glosowac, ale ale ! slyszalem, ze najpierw inny debil musi stwierdzic kto jest debilem a kto nie