Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    nr kontaktowy MIHUcafe: 604519336

  2. #32
    Johny o ile mnie pamiec nie myli : Dziki Nalewus Finko MihuCafe Chinczyk ...

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    367
    gostyn zawiodll heheh ale arek sie spisal na szczescie

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    366
    Dzięki wszystkim za naprawdę świetny turniej !
    Bardzo sympatyczny lokalik/szafa
    Tylko gospodarz mało gościnny ))) (full na fulla)

    Na pewno do powtórki !

    I przede wszystkim gratki dla Środy ! no chłopaki... OBRĄCZKI ZOBOWIĄZUJĄ

  5. #35
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    218
    podsumowując :
    gostyń starał się (4/9) ale finalowy stolik miał swoje prawa , w pewnym momencie średni stack przy 8 osobach wynosił ok. 4BB żetony na dwa kółka , zrobiła się dość duża loteria i komu bogowie pokerowi sprzyjali ten sie scashował .....
    atmosfera lokalu nieprzeciętna , jedzenie wyśmienite , herbatka zielona z miodem przepyszna , oprawa turnieju profesjonalna , zakaz palenia -rewelacja , miła obsługa , gospodarz starał się na maxa ....... itp. itd........ jednym słowem wszystko na tak
    napewno jak kiedykolwiek będzie coś organizowane moja obecność obowiązkowa

  6. #36
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    Nie pozostaje mi nic innego jak wszystkim serdecznie podziękować za przybycie i pochlebne opinie, starałem się jak mogłem i na ile pozwalają możliwości lokalowe Z opinii wynika, że Majówka z Texas Holdem została podsumowana bardzo pozytywnie i z tego też powodu zostanie wpisana na stałe w kalendarz turniejów pokerowych w Wielkopolsce Będę czynił starania by tego typu spotkania organizować częściej Majówka za rok-NA PEWNO a w między czasie jakiś turniej wakacyjny, jesienny, zimowy przy herbacie zielonej z miodem i...\
    Tym, którym nie pasowało przyjechać... no szkoda, mogą żałować ... ale będą następne turnieje i już serdecznie zapraszam
    Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców i do zobaczenia na kolejnych turniejach...
    Ostatnio edytowane przez MIHUcafe ; 31-05-2010 o 16:10