Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    21
    Witam.

    mam zapytanie odnosnie tej promocji na fulltiltpoker. Udało mi się wygrac bilet do turnieju na żywo w woj. lubuskim,ale nie wiem co dalej. Niby muszę potwierdzic w ciagu 48 h uczestnictwo w danym miescie, ale nie wiem jak(nie dostałem zadnego maila od nich, a opis tego turnieju jest dosyc niedokładny) Czy może ktos tez bierze w tym udział i wie co i jak.

    oto dokłądniejesze info na temat tej promocji:
    http://www.fulltiltpoker.com/pl/poli...mpionship-2010

    Może ktos ma jakis kontakt np telefon do operatorów fulltilt bo ja znalazlem tylko maile ogólnoświatowe i nie wiem czy mi odpiszą.

    Proszę o pomoc jezeli ktos ma jakies informacje na temat tych rozgrywek. Chciałbym wybrac sie do woj, lubuskiego na ten turniej, ale nawet nie wiem w jakim miescie to bedzie.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    10
    Witam,

    Turniej odbędzie się w sobotę 1 maja w Zielonej Górze. Rejestrujesz do niego w tym samym miejscu co do freerolla tj. Turn na Żywo/ Freeroll - znajdziesz tam turniej Polish Championship - Lubuskie.

    Rejestrujesz się identycznie jak do zwykłego tunieju, tyle że "płacisz" biletem, który wygrałeś.

    Mail ze szczegółami odnośnie samego turnieju pójdzie do wszystkich osób, które sie zarejestrowały tuż po zakończeniu eliminacji (w środę powinieneś już mieć coś na skrzynce).

    Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania, służe pomocą :]

    Pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    21
    Dzięki za odpowiedz. Trochę się uspokoiłem.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    21
    Mam jednak jeszcze jedno pytanko. Czy moge wygrac drugi bilet na ten turniej i oddac go komus?

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    10
    Cytat Zamieszczone przez esseti Zobacz posta
    Dzięki za odpowiedz. Trochę się uspokoiłem.
    Nie wydaje mi się to możliwe. Wygrywasz bilet dla siebie. Tym bardziej, że te rozgrywki mają wyłonić Mistrza Polski :]

    Pozdrawiam,
    Karol

  6. #6
    Wybiera się ktoś z Poznania do ZG? będę jechał autem prawdopodobnie, więcej szczegółów na PW.

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    80
    Mam takie pytanie, a w zasadach na full till'cie nie jest to do końca wyjaśnione.
    Mianowicie, czy jest możliwe np. zakwalifikowanie sie teraz do rozgrywek w Zielonej Górze, pojechanie tam, zagranie, nie dostanie się do finału i dostanie się do kolejnego turnieju regionalnego w gdańsku za pomocą darmowych satelit online?

    W zasadach nie jest to jasno wyjaśnione:

    "Prosimy zauważyć, że gracze mogą wygrać wyłącznie jeden (1) pakiet nagród w drodze tej promocji. Jeśli gracz wygra więcej niż jedną Rundę Finałową - Final Round - w naszych turniejach kwalifikacyjnych online, pakiet nagród zostanie przyznany graczowi, który zajął drugie miejsce w ostatnim turnieju Final Round."

    Zwrot Final Round dotyczy finału głównego czy finału regionalnego ? Nie jestem pewien dla tego pytam.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    21
    A ja chciałbym jeszcze zapytac czy juz ktos dostał dokładniejsze informacje na temat zielonej góry. Ja będę jechał az z gdyni i musze wiedziec nieco wczesniej o ktorej wyruszyc.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    10
    Start turnieju o 13:00, klub Magma, Kożuchowska 10, Zielona Góra..

    Do części osób mogł pojść mail z zaproszeniem na 20:25 - to błąd.