Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Wiesz co pajacu. Takie rzeczy typu jak co kto o kim mysli i wyciaganie tego na jakims forum jest typowo debilnym zagraniem jak i ty caly. Gratuluje wyczucia tematu. Nie bede z pajacem gadal.

  2. #22
    teraz ja usunąłem swój post bo nie warto.chociaż odpiszę Więc to ty kolego pierwszy zacząłeś , a kiedy zripostowałem skasowałeś wątek i zacząłeś robić z siebie ofiarę że to niby ja cię atakuję. Co do pajaca to widzę że skończyły ci się argumenty i przechodzisz do epitetów. Więc ci napiszę. To ty jesteś pajacem, debilem który potrafi tylko obrażać innych. Spierdalaj z powrotem do norków i nie wkurwiaj swoją facjatą innych bo zawsze kiedy przyjeżdzasz to kogoś obrazisz.
    Ostatnio edytowane przez jaro75_1975 ; 23-10-2010 o 15:46

  3. #23

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Wroc pare postow wczesniej,bo ja nie wiem o co ci chodzi.Zaczelo sie wszsytko od twoich zarzutow a propos obrazajacego posta,ale on takowym nie byl.Ale jak ciebie ,jakos obrazil,to na prawde masz czlowieku swoj swiat. Ja nie bede z toba dyskutowal bo widze,ze dziwny z ciebie typ. Wplatujesz w to wszytko jakas norwegie,nowy sacz i bog wie co wiecej,dodajesz do tego mysli innych,ktore oczywiscie znasz... Obrazasz mnie po tym jak stwierdzilem fakt ze jestes pajac(przeczytaj chlopie co ty wypisujesz i potem od tego przydomka sie bron) I jeszcze cos o facjacie....CZLOWIEKU PATRZYLES w LUSTRO OSTANIO??!! Obrazam kogos?? Kiedy?? gdzie?? o co cmmon?? Zreszta wali mnie to. Po prsotu uciekne,przed toba

    tyle

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    Cytat Zamieszczone przez czorny Zobacz posta
    LOL !!
    ....PAnie 40euro:P
    to to nic, najlepsze to był widok jak nas TIR-y na autostradzie mijały choć w sumie mają pod maską z 400KM a nie tam jakieś śmieszne 160, tyle że fabryka ogranicza TIR-om prędkość do 90km/h

    to tak off topic
    pozdrawiam czornego i "bezałogowca"

  6. #26
    .

    Co do Gus`a ,to czekałem kiedy coś napiszesz lepiej że na wesoło.
    pozdrawiam

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    chodzi o to że nie chce mi się z tobą kłócić a w poście czornego niczego złego nie widziałem i nikogo tam nie obrażał - jedynie kto mógł źle to odebrać to ty bo nikt inny się nie wypowiadał na ten temat.

  8. #28
    Też mi się nie chce już z wami kłócić. Powtarzać też się już nie będę. Spotykać się też raczej nie będziemy tylko sporadycznie podczas jakiegoś tam turnieju więc bynajmniej mam gdzieś co Ty czy Czarny o mnie myślicie. Mam nadzieję że już więcej w żadnym swoim poście Czarny nie zaszczyci mnie wzmianką o mnie.

    Skończmy więc temat bo oboje też za sobą nie przepadamy i mogło by się to podobnie skończyć.
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez jaro75_1975 ; 23-10-2010 o 19:11

  9. #29
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    40
    "Rozbrykali się nam chłopaki"

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    Cytat Zamieszczone przez Windu Zobacz posta
    "Rozbrykali się nam chłopaki"
    ja bym tego tak nie nazywał, poprostu jeden ma problem z czytaniem ze zrozumieniem tekstu, i zaczęła się nikomu nie potrzebna afera i tyle.