Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    prawie codziennie

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2
    A w jakich godzinach można się pojawić, żeby się dołączyć do jakiegoś stolika? I jakie blindy ?
    Ostatnio edytowane przez ddaw12 ; 19-10-2010 o 16:50

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    rozne pory, rozne stawki. od 5gr/10gr do 1/2zl

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2010
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    5
    Ja w weekend też mógłbym zagrać ale min 0,5 / 1 zl a max 2 / 5 zl
    jak by co GG 1819400

  5. #15
    Czorny jak mogłeś korcziego na 4 miejscu posadzić ? Cieszę się jednak że nie tylko S.O.S dostrzegł iż w każdym rozdaniu mam premium hands, a nawet jak nie mam to zostaje mi jeszcze turn oraz river. Dziwi mnie tylko że do tej naszej ścisłej czołówki na piedestale nie posadziłeś swojego towarzysza niedoli Pana Gusa z Tarnowa Domyślam się że jako prawdziwi wyjadacze siedzicie sobie przy kilku butelkach wódeczki i sami ze sobą gracie Headsupa nawet i 5/10 , 10/20 Ehhhh Czorny TICZ MI PLEJ POKER

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    LOL !! Jaro, nawet tego nie skomentuje. Zapraszam dzisiaj na stolik, udowodnisz swoja grą, że ironie ktore wypisujesz pod moj/nasz adres sa jak najbardziej trafne.

    ....PAnie 40euro:P

  7. #17
    Widzisz ja niczego udowadniać nie muszę. Co do tych 40 euro nie wiem o co ci chodzi, domyślam się że o Wiedeń ale tego z kolei ja komentował nie będę bo po co.

    Poza tym to ty kpisz z ludzi którzy tak naprawdę mieli by prawo kpić z Ciebie Widzę jednak że o tym wiesz najlepiej bo wcześniejszy swój post mówiący o Coolfoonie, pająku, korczim i adze sam usunąłeś . To tyle w temacie

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Kpie tylko z tych co na to zasluguja,ku woli scislosci(czyli z ciebie),bez obrazy.Posta usunalem bo byl prosty i nie na temat.Nikogo nie obrazal,a ciebie zabolal.LOL i obaj dobrze wiemy dlaczego. Z gusem i ze mna grac nie chcesz,wiec poprzednie twe ironie byly po prostu zbaniowane. Nic nikomu udowadniac nie musisz a wypisujesz jakies glupoty typu teach me czorny please. LOL Przepraszam ze ciebie nie wymienilem jako elity. LOL

  9. #19
    no właśnie mnie wymieniłeś a co do szydzenia to kolego nie ze mnie tylko z ciebie zdecydowana większość znających cię graczy szydzi haha i tu w tarnowie i w nowym sączu. Zwłaszcza w sączu dałeś pokaz swoich możliwości. W sumie to mnie wali co o mnie myślisz bo też nie jesteś kimś z kim chciałbym na ten temat rozmawiać. Powodzenia w grze żebyś miał za co do norwegii wrócić

    pozdrawiam

  10. #20
    a posta usunąłeś bo w porę wychwyciłeś że był debilny i obrażliwy. Tylko że ja zdążyłem go przeczytać