Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 83
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    www.cafekadr.pl zapraszamy zaczynamy 20-20.30 jest to kawiarnia w kinie echo gramy do pierwszej w nocy

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    jeszcze może tel. kontaktowy 604519336-mihu

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    Wczorajszy cash... chyba jedna z lepszych sesji w Jarocinie Domin i P. Józef zdominowali całą grę ale na pewno nie można było narzekać na nudę B. udany poniedziałek i oby tak dalej i mam nadzieję, że Tobie Andrzeju też się podobało i do Gostynia pojechała pozytywna opinia o graczach z Jarocina i naszym Poker Room'ie... pierwsze koty za płoty, zapraszamy w kolejne poniedziałki

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    108
    Prosze zarezerwowac dla mnie miejsce w sobote 01.05 o 20:00 na turnieju. Fajnie bedzie znowu z wami pograc.

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    Cześć Konradzie zapraszamy, miejsce masz już zarezerwowane i dobrze bo zapowiada się ciekawy weekend a ilość miejsc ograniczona.

    Oto lista startowa- zapisywać się ilość miejsc ograniczona
    Turniej sobota 1 maja godz. 20.00

    1. konrados
    2. MIHUcafe
    3. karmazyn0070
    4. domin78
    5. leppy1
    6. pokerson1987
    7.
    Ostatnio edytowane przez MIHUcafe ; 30-04-2010 o 19:05

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    Czy jest ktoś chętny na wyjazd do Gostynia-turniej, dzisiaj grają rebuy Add-on ja i tomaszek jedziemy o 19ej

  7. #17
    zapisac

  8. #18
    Witam myslałem że nie zagram w ta sobote czyli 1-go maja ale jadnak postaram sie pokrzyżowac nie którym graczą plany co do miejsca w turnieju !!!!Prosze mnie zapisac bede napewno chociaz moze spóżniony!!! acha dzisiaj jade tez do srody michu zapisz mnie jaj jak zwykle bede póżniej pozdro dla graczy!!!

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    karmazyn już zapisany na turniej w sobotę
    a dzisiaj jedziemy do Środy... do zobaczenia

  10. #20
    gracze jarocinscy sa naprawde ok! kultura zachowania przy stole na najwyzszym poziomie, dobry poziom gry, mila atmosfera, fajne stoliki, fajne miejsce, spoko ludzie... czego chciec wiecej? na pewno bede podjezdzal do Was kiedy tylko bede mial czas, a ze go mam malo ze wzgledu na prace to prognozuje, ze co drugi poniedzialek powinno sie udawac... to taka realistyczna wizja. wielkie pozdro dla Jarocina!!