Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 83
  1. #51
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    pixel napisałem, że gramy 12 i 19... a później mastars'a to o jaki Ty piątek pytasz?

  2. #52
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    Dzisiaj sobota i kolejne spotkanie-przedostatnie!!! i walka o wejście do masters'a jeszcze wszystko może się wymieszać


    Zapraszam i do zobaczenia o 20.00

  3. #53
    Dzisiaj terminator znów trzeba kilka skalpów zebrać !!! Albo stac sie kogos skalpem!!!

  4. #54
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    Kolejne przedostatnie już spotkanie za nami. Gratulacje dla duby i pixla no i braci N;)
    Za tydzień ostatnie spotkanie, terminator i wszystko może się wydarzyć
    Już zapraszam!!!
    Załączone pliki Załączone pliki

  5. #55
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    Dzisiaj poniedziałek i zapraszam na cesh'a o 20 ej!!! Do zobaczenia

  6. #56
    Siema, jeśli chodzi o mastersa to przesunął mi się wyjazd nad morze i każdy termin mi odpowiada ;P Więc jestem otwarty na propozycje chyba ,że termin jest już ustalony Graty dla czołówki ostatniego spotkania Zwłaszcza dla Pixa :] , który złapał wysoką formę :P

  7. #57
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    no właśnie termin... czwartek, piątek i sobota 24 25 i 26 czerwca odpadają!!! mam rezerwacje w szafie i turniej w Środzie kolejna prop[ozycja to albo środa przed czyli 23 albo następny weekend ja jestem bardziej za piątkiem 3 lipca a w sobotę nowy sezon

  8. #58
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    jedzie ktoś ze mną do Środy?

  9. #59
    Witam jeśli chodzi o mastersa to niestety od 1 do 8 lipca mnie nie ma opalam sie w tym czasie ! ale środa jak najbardziej 23 czerwca nie wiem jak reszta musisz konsultować najlepiej w ta sobotę ustalic termin gdy beda wszyscy zainteresowani!!!

  10. #60
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    Witam Dzisiaj ostatnie ligowe spotkanie- rebuy/terminator od 5 poziomu po fazie rebuy i Add-on!!! może być naprawdę ciekawie tym bardziej, że zapowiedzieli się gracze z Poznania, proszę się zapisywać bo ilość miejsc ograniczona!!! Zapisy do 20.00 ruszamy o 20.15 do zobaczenia

    I jeszcze jedna wiadomość 26 w sobotę jest turniej w Środzie zostało tam jeszcze 5!!! miejsc kto jest chętny to zapisywać się!!! nas z Jarocina już jest 5+pixel
    Ostatnio edytowane przez MIHUcafe ; 19-06-2010 o 13:13