Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Sklep VIP

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    18
    Witam. Równe dwa tygodnie temu zamówiłem w Sklepie VIP bluze... Wchodząc w zakładkę "Historia zamówień" rubryki "Nr. przesyłki" oraz "data wysyłki" są puste. A w rubryce status jest napisane "Zrealizowano". Czy coś jest nie tak?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Nie latwiej napisac do supportu emial o takiej samej tresci? przeciez to oni wiedza co sie dzieje z Twoim zamowieniem a nie uzytkownicy forum.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    18
    no ale może ktoś miał podobną sytuacje? zanim mi support odpisze miną wieki :P

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    to chyba jeszcze do nich nie pisales, bo akurat spport ps szybko odpowiada. A podobnych tematow bylo juz wiele wystarczy poszukac tutaj.

  5. #5
    Sprzęt z pokerstarsu wysyłany jest z Wielkiej Brytanii i zależnie od wielkości zamówienia idzie pocztą lub kurierem 3-5 tygodni. Wiem to z własnego doświadczenia.

  6. #6
    moj kurier przyszedl po 3-4 dniach

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Witam, mam pytanie do przedstawicieli PS na tym forum. W sklepie VIP są do kupienia koszulki fottbalowe z barwami danego kraju. Czy wiadomo coś o stworzeniu koszulki z Polskimi barwami???

  8. #8
    Koszulki te są w barwach (części) krajów, które zagrają na MŚ. Więc biało-czerwonej raczej nie będzie, ale być może support wie coś więcej na ten temat.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    108
    kiedy będzie jakieś uzupełnienie zapasów? bo strasznie wielu rzeczy nie bo "zostały wyprzedane", wręcz większości..

  10. #10
    Niestety nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie.