Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    chyba musi robić dużo misclików...

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Cytat Zamieszczone przez coyotesss Zobacz posta
    Zagranie rzeczywiscie moze przyniesc jakies korzysci w sytuacji, kiedy hero to livb

    mozesz w takim razie napisac jakie korzysci plyna z tego kiedy robi to livb albo kto kolwiek inny? kiedy jak gdzie po co i dlaczego daje to nam + lub jemu (livb). hm?

  3. #13
    Przeczytaj moj post raz jeszcze i nie cytuj urywków wyjetych z kontekstu, ok?

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    ur right, sry

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Jak gra po drinkach albo dla jaj to robi sobie takie calle. Ma skilla to odrobi to w normalny sposób.

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez MrLebowski Zobacz posta
    Zamieściłem tę ręke, bo zauważyłem, że Livb112 często tak zagrywa. Jest tu na pewno jakieś fold equity przy jego reraise do 210, natomiast zdziwił mnie ten call. Nie wiem czy to przypadek czy nie, może tilt, ale on tak często calluje z 94o czy nawet 63o! Przeciwko różnym przeciwnikom, na różnych stawkach, ale przy różnych stackach i blindach też. On należy do bardziej kreatywnych graczy więc zacząłem sie zastanawiać, czy jest tu jakaś metoda w long runie, jeśli założymy np. że zagramy jeszcze wielokrotnie przeciwko temu przeciwnikowi...
    livb112 Poker Player Ranking and Stats at Full Tilt Poker

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    30
    Odnośnie tego rozdania to trzeba by znać wcześniejsze rozdania z tego pojedynku bądź nawet wcześniejszych pojedynków między tymi graczami. Być może Livb112 wcześniej robił podobne zagrania z np. kartami typu pocket pary bądź Ax i liczył na to, że przeciwnik pamięta to i uda mu się reprezentować tutaj jakąś silną rękę i przejąć pulę w ten sposób. Być może miał tutaj reada związanego z wysokością beta przeciwnika + np. timming tellsy.

    Jeśli chodzi o jego sprawdzenie allina to nie mam pojęcia czemu on to zrobił. Gdyby zrzucił tą rękę miałby jeszcze dużo żetonów aby prowadzić grę i czekać na lepsze sytuacje aby się podwoić - czyli zupełny bezsens.

    Jedyna myśl jaka mi przychodzi do głowy......Livb112 musiał po prostu szybko zakończyć grę bo np: padała mu bateria na laptopie, musiał lecieć na samolot, kobieta rodziła itp. i po prostu chłopina musiał zakończyć grę czym prędzej allinem a my tutaj bawimy się w analizę tego rozdania. Raczej tilt czy granie po pijaku nie wchodzi w grę przy graczu tego kalibru.

    Z ciekawości spytam, co miał Villain? Na jakich stawkach to było? Czy ma ktoś zapis całego pojedynku?