Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. Po długim oczekiwaniu wreszcie udało się urochomić polską wersję językową strony PokerNews.com Mozecie na nią wchodzić poprzez adres www.pl.pokernews.com lub poprzez www.pokernews.com i tam w rozwijanym menu wybierając "Polish". Opóźnienie było delikatnie mówiąc spore, ale nie mamy niestety nic na swoje usprawiedliwienie.

    Jak na razie dostępnych jest kilka newsów, artykułów strategicznych oraz recenzje wielu poker roomów. Rejestrujac się poprzez PokerNews możecie liczyć na specjalne bonusy w poker roomach oraz ciekawe freerolle z dużą pulą nagród i małą ilością uczestników. Ponadto na stronie znajdziecie zasady wielu odmian pokera, słowniczek pojęć pokerowych i wiele wiele innych. Najgodniejsza uwagi jest chyba najnowsza promocja, w której do wygrania jest aż 20 miejsc w WSOP Teamie PokerNews na Main Event 2006! A w dodatku wszystko we freerollach! Szczegóły na temat tej promocji możecie znaleźć na stronie.
    Newsów i artykułów będzie przybywać z dnia na dzień i mamy nadzieję, że codziennie będzie dodawany przynajmniej 1 news.

    Strona wciąż nie jest jeszcze w pełni sprawdzwona, więc wciąż jeszcze mogą znaleźć się jakieś literówki itp., jednak w poniedziałek wszystko powinno być już poprawione. Gdyby coś nie działało proszę zgłaszać. Jednocześnie liczymy na wszelkie sugestie, co chcielibyście zobaczyć na PokerNews, co jest niepotrzebne, a nad czym powinniśmy jeszcze popracować. Jednym słowem: zapraszamy!

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    pierwszy rzut okiem na stronkę ( jestem tu pierwszy raz ) zapowiada się miły dla oka serwis o pokerze - powodzenia w prowadzeniu pokernews

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    fajna stronka oby byla czesciej aktualizowana ni zmoj blog

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Jak dla mnie bomba, takiej strony wlasnie szukalem, bo poza cardplayer'em nie bylo nic ciekawego :P

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Chełm
    Posty
    27
    Tez jestem mile zaskoczony. Tak trzymac a nawet jeszcze lepiej. Bravo.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    No fakt dosyć długo to trwało, ale pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne. 8)

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Wiadomość od Edytora: Bet 365 Poker nie dba o to czy grasz w ubraniu czy bez, niezależnie od tego dostajesz od nich bonus w wysokości 50 dolarów.
    Świetne

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    a tak mialem wlasnie zapytac bo znalazlem ostatnio topic z kwietnia 2005 jak szukali osob do tlumaczenia

    Ale najważniejsze ze wreszcie ruszyło.


    Też jestem pozytywnie zaskoczony.

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    narazie berlin
    Posty
    37
    Strona bardzo fajna.

    Tak trzymac

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    68
    Stronka super, polcam :P