Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    5
    a co to za turnei jw ktorym trzeba sie zalogowac? bo cos na meilu bylo? nie moge tego turnieju znalezc?

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    21
    moja opinia o turnieju w lubuskim.

    Klub magma, start 13.00, Zielona Góra

    był to mój pierwszy turniej live i poszedł mi bardzo kiepsko. Ale mimo to ze jechałem 900 km z gdyni w obie strony i zagrałem tylko 1,5 h :P jestem bardzo zadowolony z organizacji turnieju(mimo lekkich wpadek z zapisami i mailami z informacjami). Gracze zostali przyjęci bardzo serdecznie, organizatorzy - tudzież Polska Federacja Pokera Sportowego zorganizowała katering oraz nagrodę pocieszenia dla 1 osoby która odpadła(zestaw gier). Dodatkowo kazdy z graczy dostawał czapeczkę FullTiltPOKer.

    Profesjonalni sędziowie rozdawali nam karty, a prześliczne hostessy witały nas uśmiechem na wejściu. Właśnie tak chciałem żeby wyglądał taki turniej i nie zapominajmy ze jest to freerol.

    Naszczeście niedługo Gdańsk więc biorę się za trening :P

    Esseti

  3. #13
    No co tam ??? Kto jeszcze wrocil z Zielonej ??
    Jak wrażenia?

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2010
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    9
    Zdołował mnie pan w dresie.

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez DanlyGT Zobacz posta
    Zdołował mnie pan w dresie.
    to moze rozwin watek....

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    5
    A jak z kasą? Normalnie na finałowy stół była kasa?? W ogóle dużo ludzi? i ile czasu to trwało??

  7. #17
    dajcie info jaka byla struktura?

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    12
    Stack poczatkowy 10k blindy co 25 minut jesli dobrze pamietam ludzi bylo 76 osob, odpadlem okolo 23 wiec nie wiem o ktorej sie skonczylo bardzo fajny turniej dobra organizacja, co do poziomu graczy nie mi sie wypowiadac, za slabym graczem jestem zeby oceniac innych. Pozdrawiam

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    204

  10. #20
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    18
    Długo czekaliście na wypłatę? Bo mi się cierpliwość powoli kończy