Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    w programie tv jest rozpoczecie gali niby juz od 3 no ale wlasnie nie wiem o ktorej ma Adamek wyjsc na ring, jak ktos ma pewne info to niech da znac

    nie zapominajcie, ze dzis jest jeszcze jedna gala bokserska Kostecki w Gdyni bedzie walczyl

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Dokladnie - wiec "co z ta walka" .... ja rowniez slyszalem 5:15 , 6:15 .... ok 7:00 a dzis ze ok 4:00 ....o tyle to wazne ze mozna sobie zorganizowac po prostu " wstaniem " nad ranem a nie siedzeniem przez cala noc i walka dopiero po 7 rano ...

    Walka zapowiada sie strasznie kozacko - i uwazam ze bedzie strasznie trudna dla Adamka
    Po pierwsze to moze i przereklamowany - ale jadnak bardzo niewygodny dla Adamka przeciwnik
    P0 drugie - i to moze miec wiekszy wplyw - brak Gmitruka w narozniku

    tak czy inaczej ...mysle ze warto czekac

    pozdr

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/art...INNE/711267085 tutaj pisza, ze glowna walka Adamka ma sie rozpoczac ok 6, oby sie nie mylili, bo nie widzi mis ie przespac a tryb nocny mam poki co wylaczony

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    No chyba walka Adamka jest uzależniona od tego jak szybko skończą się wcześniejsze walki, bo zakładam że kilka ich będzie

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    no ale zapewne w kontraktach tez maja cos takiego ze nie moga za szybko wyjsc na ring niezaleznie od tego jak sie potacza wczesniejsze walki. To jest HBO i raczej nie pozwola sobie na to by nie bylo odpowiedniej widowni przed tv.

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Na HBO jest napisane - http://www.hbo.com/boxing/index.html - ze 11:15 pm Eastern time ..... wiec to bedzie 5:15 naszego czasu .. wg mnie moze byc pozniej ale raczej na pewno nie wczesniej -

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    gala zaczyna sie bodajrze cos kolo 3 naszego czasu,a Adamek wyjdzie na ring nie wczesniej niz o 6

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    umiesz czytac ze zrozumieniem czy nie bardzo?
    gdzie napisalem ze Arreola jest dobrym bokserem ,ma dobra technike,czy walczyl z dobrymi zawodnikami,wiec nie wiem do czego pijesz
    co do sily jego ciosu to nie chce mi sie rozwodzic,ale powiem tyle ze Arreola napewno nie jest puncherem kalibru jak Tayson,ale JEST puncherem i nie bede sie powtarzal lol poogladaj walki ,poczytaj i bedzie git,chyba ze nie znasz definicji tego slowa no to co innego.
    A jesli chodzi o Walkera to tez nie pisalem nigdzie ze jest dobry bokserem,a chodzilo mi jedynie o to ze Arreola mimo ze dostal nokdaun i byl naruszony to w ''takim stanie'' potrafil w pare ciosow dwukrotnie poslac na deski Walkera,w normalnych warunkach to jasne ze by nie byl zaden wyczyn
    No i co lyso ci? gdzie widziales ten cios arreoli? wynik powinien byc UD ale ze walczyli na podworku arreoli to dali sd. adamek osmieszyl grubasa. i kolega cos ci powiem: o pokerze wiesz duzo wiecej ode mnie bo ja sie dopiero ucze ale ne odsylaj mnie do ksiazek o boksie, ja juz przeczytalem ich dziesiatki bo jestem z boksem zwiazany od 16 lat

    A PUNCHER TO FACET PRZEWRACAJACY PRZECIWNIKOW JEDNYM CIOSEM. Arreola wygrywa kumulacja. Puncherami byli Tyson, Tua, Moorer, Foreman, Frazier czy z nizszych kategorii wagowych Benn i samobojca Valero. Arreola ma mocny cios ale to nie puncher

  9. #19
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Walka ciekawa,dużo emocji pare niebezpiecznych momentów, ale ogólnie gołym okiem było widać, że Adamek jest lepszym pięściarzem. W sumie na koniec już mocno się zmęczył ale i tak perfekcyjnie wykonał plan taktyczny. Dobrze żeby Adamek wyrobił sobie nokautujący cios na tą wagę bo poki co to chyba jeszcze do tego daleko.

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez wrobelekelemelek Zobacz posta
    No i co lyso ci? gdzie widziales ten cios arreoli? wynik powinien byc UD ale ze walczyli na podworku arreoli to dali sd. adamek osmieszyl grubasa. i kolega cos ci powiem: o pokerze wiesz duzo wiecej ode mnie bo ja sie dopiero ucze ale ne odsylaj mnie do ksiazek o boksie, ja juz przeczytalem ich dziesiatki bo jestem z boksem zwiazany od 16 lat

    A PUNCHER TO FACET PRZEWRACAJACY PRZECIWNIKOW JEDNYM CIOSEM. Arreola wygrywa kumulacja. Puncherami byli Tyson, Tua, Moorer, Foreman, Frazier czy z nizszych kategorii wagowych Benn i samobojca Valero. Arreola ma mocny cios ale to nie puncher
    jak dla mnie w tej walce wszylo to,ze nie Arreola ma slaby cios bo koniec koncem ma mocny,a to ze Adamek ma rzeczywiscie mocna szczeke nawet na ciezka wage,bo jesli byl w stanie przyjac mocne ciosy Arreoli to z czolowki jedynie mocniejsze uderzenie ma Wladek,moze Peter

    a co dalej z Adamkiem,mysle ze najlepsze bedzie przeboksowanie jeszcze jedej walki z jakims srednim bokserem no i walka o pas tylko pytanie z kim i gdzie