Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    MP1: (400 hands)
    14/7/7 3bet 7

    BTN: (100 hands)
    30/15/1 3bet 0
    call flop cbet 66


    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Hero (UTG) ($50)
    BB ($106.06)
    SB ($50)
    CO ($57.80)
    MP1 ($75.57)
    Button ($55.78 )
    MP2 ($175.18 )

    Preflop: Hero is UTG with ,
    Hero bets $2, MP1 raises $6, 2 folds, Button calls $6, 2 folds, Hero calls $4

    Flop: ($18.75) , , (3 players)
    Hero bets $9.50, 1 fold, Button raises $22.50, Hero raises to $44 (All-In), Button calls $21.50

    Zważajac na to jak agresywny jest MP1 i na to że BTN to fish, powinienem 4betować pre?
    Jak na flopie?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    a) nie
    b) masz dobra relative position wiec nie ma po co sie wychylac; po flopie musisz miec 41,5% wiec stove vs TT-AA, chociaz moze tez z przypadku pokazac QJs or sth; bardzo marginalne mi sie to wszystko wydaje

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Czyli nie leadować?

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    przed flopem chyba 4bet. Otwierałeś UTG więc MP1 jest dość agresywny i jeśli myślący to się złoży do twojego 4bet. Natomiast Button ma dość szeroki call range ale powinien się wystraszyć i też złożyć. No chyba że jestes jakimś maniakiem i MP1 o tym wie. Na flopie po raise od gościa na Buttonie raczej fold. On może mieć seta albo JQ, tak czy inaczej twoje JJ jest za słabe żeby tu 3betować czy callować - fold flop

    Edit: Królewicz, czemu tutaj nie 4betnać tego pre?

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Meh, ja jak widzę taki flop to często automatycznie mi się włącza "stackuję się", nawet z 77 na 456.
    I potem tracę na sd z setami, stritami czy op Muszę się oduczyć, ale czy ktoś tutaj nie wrzuca stacka po flopie z tymi JJ?

    Tak po rozdaniu właśnie myślałem czy 4bet pre nie byłby tu lepszy, bo MP ma 3bet=7 i gra dość aggro, więc mój 4bet tutaj to KK+ pewnie.
    Ale z drugiej strony co w przypadku przebicia? 4bet/fold to trochę dupa bo mamy rękę z sd value, set value itd.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    4bet = blef; a 3bet vs utg open i tak jest spolaryzowany bluff/nuts i on dokladnie wie co zrobi po naszym 4becie, ktorym reprezentujemy blef/kk+. Ja tu bardziej widze problem w tym 30/15 ktore nie 3betuje czyli slowplayuje pf.

    + ja nie leaduje, bo jezeli UTG+1 cbetuje i button gra shove to jest pretty ez fold. Jezeli bedzie checked around to tez nie jest dramat. Z samym UTG+1 juz na tym boardzie poszedl bym o stack, ale ten BU mnie tutaj meczy

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Cytat Zamieszczone przez anatom Zobacz posta
    Edit: Królewicz, czemu tutaj nie 4betnać tego pre?
    Ano dlatego, ze gosc to nit, jego wysoki 3bet jest z nieduzego sampla i przede wszystkim jego 3bet range na MP1 vs UTG jest bardzo waski.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Obv pokazał 88.