Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: NL50 KQs

  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Fold pre - nie przepadam.
    Co do turna - miałem zrzucić do każdego 2nd barrela jeśli na turnie nie spadnie diamond albo Q/K/J.

    Właśnie chodzi mi o to co tutaj robicie na turnie, bo call na riverze jest oczywisty chyba.

    Co do wrzucenia stacka na river - wrzucacie go również gdy np. przeciwnik miałby tam jeszcze 20$? (40bb) Co robimy na river gdybyśmy byli 150-200bb deep?
    Rzadko gram tutal call river, ale ten 3rd barrel mi śmierdział full housem, dlatego zrobiłem call.

    Showdown:



    @Leszek, nie zapominaj że to sa full ringi, villain nie jest aż takim nitem.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 22-04-2010 o 23:09

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Fold pre, gosc z 7pfr ma super tight range na EP i zazwyczaj jestes albo zdominowany albo w najlepszym wypadku flipujesz (do tego jestes oop).
    Na flopie w wiekszosci przypadkow drawujesz bez pozycji do kilku outow. Fold river, bo on tu nigdy nie blefuje, a z KK/AA sadze, ze zagralby check behind albo slaby vbet. I zastanawiam sie, czy nie lepszy bylby bet/fold, zeby wyciagnac value od JJ, AQ, KK+. Wydaje mi sie, ze turn tez fold ze wzgledu na brak pozycji i zwiazane z tym bardzo slabe implied oddsy.

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Fold pre - nie przepadam.

    @Leszek, nie zapominaj że to sa full ringi, villain nie jest aż takim nitem.
    Nie wiem, dla mnie 13/7 wygląda raczej po tej tight stronie. W każdym razie jak masz 2k rozdań to masz też na pewno read na to jaki jest jego pfr z różnych pozycji, wtedy lepiej można dopasować range.
    Co do fold pre - nie przepadam, to nie wiem jak możesz to uargumentować. Grasz oop przeciwko (zakładam) tight range i bez odpowiedniej dynamiki na stole między wami dwoma jest to trudna ręka do gry. ZWŁASZCZA do linii 3x c/c.

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Może powinienem się przerzucić na sh albo hu bo faktycznie nie potrafię zrzucać KQs do jednego raisu, co jakiś czas gram tu c/r cbeta albo float więc pewnie wychodzę z tego na even albo lekki plus tylko że tutaj nie było sensu w ten sposób grać, dlatego Was pytam czy to jest 3x c/c czy fold turn.

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    fold pf not even close; vs utg+1 range jestes w kicker-valuetown range

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    przeciwko takiemu gościowi cold call z KQ to jest najgorsze co mogłeś zrobić. Zawsze trafisz na overpare albo na lepszego kickera. Sądząc po lini i statach villaina ma tam minimum AQ

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    fold pf not even close; vs utg+1 range jestes w kicker-valuetown range
    no to jest mądre wytłumaczenie, fakt