Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Wololololo, jak myślicie, to nie żadna ściema?

    http://www.bank-nasienia.com/

    Kiedyś czytałem artykuł jakoby w polsce było zapotrzebowanie na dawców, znalazłem linka: Panowie co z wami, polskie banki spermy importują ją aż z Afryki!

    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 21-04-2010 o 19:24

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    A co w Polsce mozna zrobic ze sperma Murzynow? (czyt. biali rodzice nie byliby zadowoleni z czarnego dziecka)

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    Z tego co czytam ta strona to wałek.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez leadzepp Zobacz posta
    Z tego co czytam ta strona to wałek.
    ta, sam własnie przeczytałem że nie ma tam słowa o tym że trzeba z 1k zł wydać na badania ze swojej kieszeni a kaucji nie zwracają itd.

    Ale z drugiej strony w niektórych miastach są polskie banki nasienia które płacą normalnie.

    Pierwszy lepszy w katowicach http://www.klinikanieplodnosci.pl/?p...formacjeobanku

    Więc jak ktoś potrzebuje kasy... to proszę bardzo przyjemne z pożytecznym

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    buahaha...
    a co biznes z odchudzaniem nie wypalił?
    wiesz co zacznij Ty w końcu grac w tego pokera zamiast sie tylko przyglądać bo może okazać się, że te durne pomysły za zarobienie grosza nie będą Ci wcale potrzebne.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Czy ja gdziekolwiek napisałem, że jestem tym zainteresowany? Bo jakoś nie widzę takiego wpisu?

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    weeskacz,
    Anox zalozyl temat z grzaną, nie rozpierdalaj go. Chlopaki sobie dyskutuja a Ty sie wbijasz tylko po to zeby komus pojechac. Czy to kolejna dziedzina w ktorej chcesz przedstawic swoje argumenty?

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    wyraziłem tylko swoją opinię o temacie i aktywności jego autora. Czy to już zakazane? Czy to kolejny już najazd na moja osobę tylko dlatego, że mam własne zdanie? Czy na tym forum jedyne co jest dozwolone to składanie wyrazów uznania i to nawet w przypadku najdurniejszych pomysłów i zachowań? WTF?

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    8
    To po kiego zakładasz takie tematy, przyznaj się lepiej ze walisz gruchę i chcesz sobie troche dorobic przy okazji

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Rozegram to w Twoim stylu.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    buahaha...
    a co biznes z odchudzaniem nie wypalił?
    wiesz co zacznij Ty w końcu grac w tego pokera zamiast sie tylko przyglądać bo może okazać się, że te durne pomysły za zarobienie grosza nie będą Ci wcale potrzebne.
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    wyraziłem tylko swoją opinię o temacie i aktywności jego autora.

    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    weeskacz,
    Anox zalozyl temat z grzaną, nie rozpierdalaj go. Chlopaki sobie dyskutuja a Ty sie wbijasz tylko po to zeby komus pojechac. Czy to kolejna dziedzina w ktorej chcesz przedstawic swoje argumenty?
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Czy to kolejny już najazd na moja osobę tylko dlatego, że mam własne zdanie?

    Czyli jak Ty po kimś jedziesz to jest to po prostu wyrażanie opinii, a jak ktoś się do Ciebie przyczepi to już są to najazdy i zaczepki?